Podmínky

Podmínky užívání webu, prohlášení a autorská práva

Autorská práva

Publikování nebo další šíření obsahu portálu MagazinZENY.cz je bez písemného souhlasu zakázáno. Na celý obsah serveru se vztahují autorská práva! Převzatý text je vyznačen prolinkem nebo názvem svého zdroje.

Obecné informace a podmínky

MagazinZENY.cz nezodpovídá za příspěvky čtenářů, přispěvatelů a nezodpovídá za jejich skutečnou totožnost. Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy zveřejněné na stránkách MagazinZENY.cz nenahrazují lékařské vyšetření, a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy by měl konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.

MagazinZENY.cz si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s právními předpisy České republiky, Evropské unie a dalších platných předpisů a zákonů. Zrovna tak budou smazány příspěvky a zrušena registrace těm čtenářům a přispěvatelům, kteří budou opakovaně porušovat pravidla přispívání na MagazinZENY.cz

Ochrana osobních údajů

MagazinZENY.cz ručí za to, že osobní údaje registrovaných čtenářů použije výhradně pro svoji potřebu, případně pro potřebu svých dalších portálů a aktivit, a v souladu s platnými zákony. V případě, že návštěvník portálu MagazinZENY.cz, dá k dispozici svoje osobní údaje mimo registraci (zejména ve fóru, poradně a jiných příspěvcích), činí tak s plným vědomím, že MagazinZENY.cz za tyto údaje nenese žádnou zodpovědnost.

Definice pojmů

MagazinZENY.cz - tento pojem zahrnuje celý server MagazinZENY.cz, jeho provozovatele společnost Astrologický institut s.r.o. a astrology, kartáře, léčitele a terapeuty tohoto serveru Pavla Hanzala a Víta Kuntoše, případně další odborníky přispívající nebo radící pod záštitou MagazinZENY.cz.

 

 
Vítejte Krása a móda Rodina a vztahy Zdraví Domov Společnost Horoskopy Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY