Jak oddálit ejakulaci?

Velikost textu: A A A

Jak oddálit ejakulaci?

Ilustrační foto

Máte pocit, že si s partnerem sexu zrovna moc neužijete, protože každý jeho pokus skončí dříve než vlastně začal? Máme pro vás pár rad a tipů, jak oddálit ejakulaci a prodloužit vaše společné milování.

Buďte v klidu, nejste v tom sami. Předčasný výron semene je překážkou uspokojivého sexu mnoha párů. Nechme statistiky statistikami a pojďme se raději podívat, jak se dá tato nepříjemná situace řešit!

Nechte si zpracovat osobní horoskop od astrologa

ZOBRAZIT


 

Opakovaná ejakulace prodlužuje dobu milování

Jednou z možností, jak si užít delšího milování, je napřed rychle uspokojit partnera rukou nebo ústy a poté se spolehnout na to, že podruhé či potřetí již vydrží déle. Zpravidla to tak bývá a funguje to. Muž si sám může pomoci tajnou masturbací dříve než se setká se ženou, aby déle vydržel a nepokazil, co ještě ani nezačalo. Čím častěji se budete milovat, tím déle to bude trvat než partner vyvrcholí. Nevýhodou této možnosti však je, když nemáte na sebe dostatek času a druhé či třetí milování již nepřipadá v úvahu, ať už z časových či jiných důvodů.

Pokud vás tlačí čas, nechte se nejprve od partnera uspokojit ústy a pak vás již nebude trápit, že následná soulož byla jen taková rychlovka.


 

Techniky pro oddálení ejakulace


 

Pokud však ejakulaci chcete přece jen zabránit nebo ji oddálit na co nejdelší možnou dobu, můžete vyzkoušet některé z níže popsaných rad a technik:

  • počítání násobilky, oveček, štípání nebo myslení na toho nejhoršího, co vás v životě potkalo opravdu vašemu partnerovi nedoporučujte!

  • krémy či jiné přípravky a zesílené či zdvojené prezervativy na znecitlivění údu a oddálení ejakulace můžete vyzkoušet dle snášenlivosti či dle stavu vaší peněženky, je třeba však vědět, že existují daleko příjemnější a přirozenější způsoby!

  • drogám se raději vyhněte!

  • pevné stisknutí žaludu ve chvíli, kdy se blíží orgasmus může být bolestivé, vyžaduje značnou zručnost a pouze dokonalé zvládnutí techniky bývá úspěšné!

  • vyzkoušejte Kegelovy cviky nebo orgasmus bez výronu semene!


 

Kegelovy cviky a „suchý orgasmus“

Známé Kegelovy cviky rozhodně nejsou určeny pouze ženám po porodu! Jejich pravidelným prováděním se zlepšuje kvalita sexuálního života. Ženám umožňují lépe dosáhnout orgasmu, mužům zase naopak jejich orgasmus oddálit. Stačí jen stahovat, stahovat a stahovat!

Poraďte svému partnerovi, aby ve chvíli, kdy se blíží vyvrcholení, pevně stáhl svaly pánevního dna, jakoby chtěl zadržet moč. Tímto stáhnutím lze zabránit ejakulaci. Často se také stane, že dojde k tzv. „suchému orgasmu“ bez výronu semene, kterého lze také dosáhnout silným stlačením močové trubice - stisknutím bodu na hrázi vzdáleného asi 2 cm od řitního otvoru. Můžete pak poměrně snadno pokračovat dále v aktu. Zvládnutí této techniky praktikují tantrikové, kteří si užívají rozkoše neomezeně. Doporučuje se ale nepraktikovat tuto techniku příliš často.

zdroj:
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: muži, orgasmus, sex

Můžete si také přečíst

Láska a sex
Ženský orgasmus

Ženský orgasmus je ve společnosti často zastřen rouškou tajemství. Nalijme si čistého vína, ženská sexualita působí záhadně.…

Láska a sex
Jak vám to klape v posteli?

Jak vám to klape v posteli? Divíte se, co je to za otázku? Žádný strach, nebavíme se o sexu, ale o spánku! Článek volně navazuje…

Láska a sex
7 signálů, že s vámi chce mít sex!

Většina mužů se rozhodně nebojí dát ženě najevo, že jsou připraveni k akci. Takže je-li zájem i z vaší strany,…

Láska a sex
Letní sex a milostné radovánky

Léto je v polovině a proto vám přinášíme pár nápadů, jak si zpestřit letní radovánky. Sexuální aktivita díky slunečním paprskům…

Ostatní
Víte vše o mužském těle?

Mužské tělo funguje v mnoha ohledech výrazně odlišně od toho našeho a je to pro nás jedna velká neznámá. Není divu, že koluje…

Láska a sex
Mužský penis se představuje

Pro mnoho žen je penis velkou záhadou. Jak vlastně funguje? Jaké jsou běžné velikosti penisů? Podívejme se více na zoubek…

Ostatní
Nejoblíbenější jídla českých mužů

V redakci jsme si udělali malý průzkum a protože se shodujeme, že v každé z našich domácností se vyskytuje typický žecký…

Móda
Jaké kravaty jsou v módě?

 Kravata s flitryKravata s flitry se hodí především na večírky a divoké oslavy. Právě na akcích, kde se potřebujete…

 
Vítejte Krása a móda Vše Zdraví Domov Společnost Horoskopy
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY