Jak si přivydělat peníze na mateřské dovolené?

Velikost textu: A A A

Jak si přivydělat peníze na mateřské dovolené?

Ilustrační foto
  • autor: red
  • sdílet na

Během péče o malé dítě se hodí každá koruna. To platí jak pro matky samoživitelky, tak v případě úplných rodin, které nemají příliš vysoké příjmy. Zřejmě nejpohodlnější a nejrychlejší způsob, jak získat nějaké peníze navíc, je podnikání na internetu.

Reklamní předměty

První možností, jak začít podnikat na internetu, je prodej a nabídka reklamních předmětů. Mezi velmi oblíbené druhy jsou hrnky s potiskem, k čemuž je ideální si pořídit například multifunčkní termolis na potisk. Jeho silnou stránkou je to, že díky němu můžete udělat reklamní potisky nejenom na hrnky, ale například i na:

Nechte si zpracovat osobní horoskop od astrologa

ZOBRAZIT
  • mobilní telefony

  • pouzdra na mobily

  • talíře

  • dlaždice

  • puzzle

  • přívěšky

  • a mnoho dalšího

Ve výrobě reklamních předmětů nebudete nijak omezeny, takže jestliže milujete jako většina správných žen módu a hezké trendy oblečení, je možné si pořídit lisy na textil. Když budete mít adekvátní vybavení, kreativitě se meze nekladou.

Copywriting

V případě, že dokážete napsat rychle, kvalitně a bez pravopisných chyb zajímavý článek, je před vámi další potenciální výdělek na internetu. Dnes články nepíšou jenom vyškolení novináři, ale i šikovní laici. V tomto případě vám radíme, abyste si vybraly nejprve ta témata, která vám jsou nejbližší. U copywritingu většinou platí, že čím obecnější téma budete psát, tím je větší počet zadavatelů, ale i dodavatelů. Proto je složitější se prosadit a obvykle obdržíte menší odměnu. Naopak u velmi specifických témat lze získat hodně zajímavé ohodnocení, ale nejprve musíte narazit na objednatele, který bude specifické texty poptávat.

Klasický eshop

Další možností je vytvořit malý eshop a pokusit se prodávat zboží koncovým zákazníkům. Zde ovšem musíte počítat s tím, že konkurentů je mnoho a hrozí zde hlavně riziko spojené s vráceným zbožím v rámci reklamační 14 denní lhůty bez uvedení důvodu. O klasické reklamaci nemluvě.

 

Reklamní článek 

zdroj:
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: podnikání, pr

Můžete si také přečíst

Ostatní
Podnikání nejen pro ženy

V dnešní době, kdy je vysoká úroveň nezaměstnanosti, je nejen výhodnější, ale kolikrát i nutnější podnikat na vlastní pěst.…

Ostatní
Finanční úřady kontrolují podnikavé matky v domácnosti

Jste na mateřské dovolené, žena v domácnosti, nebo se jen snažíte vylepšit rodinný rozpočet? Pak si nenechte ujít tento článek!Mnoho…

Ostatní
Jak si doma přivydělat? Pořiďte si vlastní eshop!

 Během mateřské dovolené může mít nejenom mnoho žen samoživitelek, ale i rodin s oběma rodiči poněkud napjatější rozpočet.…

Ostatní
Základní informace o podnikání na mateřské 1/2

 Jako vedlejší činnost Podnikání na mateřské má dnes celou řadu celkem zajímavých výhod. Mezi ty se rozhodně řadí i…

Ostatní
Základní informace o podnikání na mateřské dovolené 2/2

 Možností podnikání je mnoho Je celá řada variant, které mohou přímo vyhovovat maminkám na mateřské dovolené. Když se…

Ostatní
Jste ženou v domácnosti? Pozor na změny u zdravotního pojištění od 1.1.2021

 Mnoho žen v domácnosti patří do skupiny osob bez zdanitelných příjmů. Pokud patříte mezi ně, neměly byste přehlédnout…

 
Vítejte Krása a móda Vše Zdraví Domov Společnost Horoskopy
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY