Okno do bulváru: Paroubek na hrad? Na zámek!

Velikost textu: A A A

Okno do bulváru: Paroubek na hrad? Na zámek!

Ilustrační foto

Showbusiness nezná slovo „nuda“ a proto je při pohledu do světa bulváru stále co psát. Co nám tedy přineslo posledních sedm dní zajímavého?

Veselo je opět kolem Ivety Bartošové. Evidentně si myslí, že se vyhoupla na špici české pop music a může si říkat o hvězdné honoráře. Za své vystoupení v muzikálu Naháči si prý řekla o zálohu ve výši milion korun. Samozřejmě narazila, takže si na svou hvězdnou kariéru bude muset ještě chvíli počkat.

Partnerský horoskop od astrologa vám poradí ve vztahu

ZOBRAZIT

Iveta si jinak nechala upravit svůj dekolt, takže si asi své nedostatky aspoň trochu uvědomuje. V touze po dokonalosti se chystá i na liposukci břicha. A protože pozornosti není nikdy dost, vypustila nedávno pro jistotu informaci, že ji Ladislav Šteidl (expartner) mlátil. Úspěch se dostavil, bulvár jí věnoval svůj pravidelný prostor a všichni jsou spokojení.

Yveta Blanarovičová zemřela. Ale nebojte se, nikoliv ve skutečnosti. Pouze její působení ve slovenské verzi Ordinace v růžové zahradě bylo natolik časově náročné, že se rozhodla celý projekt opustit. A smrt je nejelegantnější možností, jak ze seriálu vycouvat. To je známo již z dob Dallasu, naivní seriály jedou stále dokola to samé.

Vilém Čok se zranil – a to ve skutečnosti. Uklouznutí ve sprše a propadnutí skleněnými dveřmi měly za následek rozříznutí ruky „až na kost“. Inu, alkohol má špatný vliv na naši stabilitu, v oficiální verzi celé události ovšem panuje slovo „smůla“.

Smůlu měl i Jiří Paroubek, když byl vyšachován z vlády. Teď si ovšem vybral svou novou cestu. Stane se knížetem a bude bydlet na zámku. Že vám z toho jde hlava kolem? Jako ponaučení z dnešního dílu tedy může plynout, že vše je možné – nejen v televizi, i ve skutečnosti.

zdroj:
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Můžete si také přečíst

Celebrity
Okno do bulváru: Konvalinková a Kaiser pod jednou střechou!

Vody bulváru rozhodně nejsou stojaté a v předchozím týdnu jsme mohli sledovat několik zajímavých kauz. Podívejme se,…

Celebrity
Okno do bulváru: Ilona Csáková plánuje veselku

(25. 4. - 1. 5.) Máme tu další neděli a s ní pravidelný pohled do světa hvězd a hvězdiček, které plní bulvární plátky.…

Celebrity
Okno do bulváru: Polhreich povýšil milenku na partnerku

Je to neuvěřitelné, ale někdy mám pocit, že i sedm dní stačí malému českému rybníčku hvězd a hvězdiček k tomu, aby svými…

Celebrity
Okno do bulváru: náročné dny pro český bulvár

(15. – 21. 5.) Vody bulváru rozhodně nejsou klidné a stojaté. Jsou bouřlivé a hluboké. Abyste se v nich neutopili, přinášíme…

Celebrity
Okno do bulváru: Domenico Achille Carmine Elia Martucci Marino della Torre

Dovolte mi, abych vám v těchto teplých až horkých dnech nabídla příjemné osvěžení ve formě čerstvého výběru těch nejšťavnatějších…

Celebrity
Okno do bulváru: Bolek Polívka je expertem na kondomy!

Vítám všechny pravidelné i nepravidelné čtenářky (ale i čtenáře) našeho každotýdenního pohledu do světa bulváru. Přinášíme…

Celebrity
Okno do bulváru: I celebrity řeší peníze!

Předchozí týden přinesl nejedno šokující odhalení a ukázal navíc to, že se i celebrity potýkají s finančními problémy.…

Celebrity
Okno do bulváru: Soukupova milenka čeká dítě

V nastalém létě zbývá stále méně času na čtení dobrého bulváru, a proto vám přinášíme přehled toho nejžhavějšího, co…

 
Vítejte Krása a móda Rodina a vztahy Zdraví Domov Vše Horoskopy
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY