4 hlavní chyby při setkání s bývalým

magazinzeny.cz

Rozchod sám o sobě je poměrně komplikovanou a bolestivou událostí. Jenže tím to nekončí. S bývalým partnerem se můžete potkávat v rámci různých příležitostí, v některých případech docela často a jindy zřídka.

Přesto nikdy nemáte jistotu, že ex partnera již nikdy nepotkáte. Pokud k setkání dojde, mělo by to mít určitou úroveň a hlavně je potřeba si dát pozor na následující přešlapy.

1. Křečovité chování

Spousta žen se při setkání se svým bývalým partnerem chová křečovitě. To je pochopitelně chyba a ex přítel to pravděpodobně brzy odhalí. Pokud se nebudete chovat přirozeně a budete dělat nepřirozené pohyby a mluvit tak, jak vás nikdo nezná, může na vás bývalý partner poznat, že se necítíte ve své kůži. A to nechcete!

2. Upozorňování na chyby v minulosti

Rozchody jsou vždy bolestivé a zůstane po nich spousta ran. Je však zásadní chybou vytahovat po delší době, co jste se neviděli, aféry a chyby z minulosti. Bude to svědčit jen o tom, že jste se s rozchodem ještě nevyrovnali a že v sobě máte plno zášti.

3. Záchvaty paniky

I to se stává, záchvat paniky může přijít z ničeho nic. Je však třeba udělat vše proto, abyste nezpanikařila. Chybou je přesvědčit sama sebe, že se s vaším ex už nikdy neuvidíte. Připravte se na to, že k takovému setkání jednou dojde, a buďte na to připravena.

4. Dokazování lepšího života

Pokud budete před vaším ex mluvit za každou cenu o sobě a o tom, jak jste dokonalá a jak se vám díky němu daří, možná to zase pozná. Dokazování, že je vám bez něj lépe, nemusí být vždy ku prospěchu. Často dochází k odhalení, ke křečovitosti a ponížení. Proto o svém „lepším“ životě hovořte s mírou.