4 hlavní chyby při setkání s partnerkou vašeho bývalého partnera

magazinzeny.cz

Pokud máte potkat současnou partnerku vašeho bývalého partnera, buďte připravena na všechno. My vám ukážeme, na co si nejvíce dávat pozor.

1. Nepřipravenost

Spousta žen není na setkání s partnerkou bývalého partnera připravená. Přitom lze předpokládat, že se někdy vyskytne příležitost a k takovému setkání skutečně dojde. Řešení je jediné – již od samotného rozchodu se psychicky připravovat na to, že k osobnímu setkání s novou partnerkou vašeho ex skutečně dojde.

2. Špatný vzhled

Říká se, že vzhled není všechno, ale bohužel v tomto případě ano. Váš ex přítel by vás měl vidět v co nejlepším světle, měl by vidět, co mohl mít a co má teď. Pokud o možnosti setkání s novou přítelkyní víte předem, udělejte vše proto, abyste vypadala co nejlépe. Profesionální kadeřník nebo vizážistka můžou být dobrou volbou.

3. Pomlouvání

Nesnažte se vašeho ex přítele před novou partnerkou pomlouvat a upozorňovat na jeho nedostatky. Pokud nemáte důkazy o jeho špatném chování, neupozorňujte na to. Na druhé straně, pokud opravdu víte, že vztah s daným člověkem je nebezpečný (např. kvůli riziku fyzického napadení), můžete novou partnerku o této zkušenosti informovat, počítejte s tím, že vám nebude věřit.

4. Spřátelení se

Doufejte, že z vás nebudou kamarádky na první setkání. Přátelit se totiž s partnerkou vašeho bývalého partnera může být velmi rizikové. Často to vede k tomu, že se budete kolem vašeho ex pohybovat a bude hrozit, že ho budete chtít svést nebo že vás to emocionálně zničí.