4 postelové tipy

magazinzeny.cz

Milostný život hraje v partnerském roli velmi důležitou roli, proto se musí udržovat hezky vášnivý a nesmí se pokazit nějakou nešikovnou hláškou nebo činem. Zkuste dodržovat naše 4 tipy a uvidíte, že vztah bude fungovat dobře, alespoň co se milostné roviny týká.

1. Vzrušení – součástí milostného života je vzrušení, bez kterého si to prostě ani jeden z vás neužije. Víme, že čas od času nemusíte mít na milování zrovna chuť, ale plníte ho v podstatě z povinnosti. Právě v těchto chvílích je ale důležité, abyste dokázaly alespoň předstírat trošku vzrušení.

2. Pracovitá a hodná žena, postelová dračice – každý muž ocení, pokud jeho partnerka přebere, čas od času, v postelových hrátkách aktivitu. Zkuste to i vy! V opačném případě se velmi rychle dostanete do situace, kdy partnera začne milování nudit a poohlédne se jinde.

3. Voňavost, půlka úspěchu – pokud partner zrovna přišel upocený z práce a chce na to skočit, neříkejte mu, že je cítit potem. Jděte na to rafinovaněji a nalákejte ho na předehru do sprchy. Zabijete tím tak dvě mouchy jednou ranou, kdy se partner zbaví potu a současně si milování zatraktivníte něčím jiným.

4. Vyvrcholení – čas od času se každé ženě stane, že při sebevětší snaze obou partnerů se ženě nedaří dosáhnout kýženého vyvrcholení. I když se vám to nemusí zrovna líbit, můžete to vyřešit předstíráním vrcholu. Muž to nemusí vůbec poznat a bude spokojený, že je dobrým milencem.