4 rady při hádce s kamarádkou

magazinzeny.cz

1. Dejte si pauzu

Pokud jste se s nejlepší kamarádkou pohádali opravdu pořádně, možná bude nejlepší dát si pauzu a nechat vše vyšumět. Je třeba si uvědomit, že po hádce jste obě plné emocí a vzájemná komunikace bezprostředně poté by mohla způsobit jen další konflikty.

2. Přemýšlejte, co se stalo

Po krátce pauze již budete schopná myslet racionálně a budete moct začít uvažovat nad tím, proč jste se vlastně pohádali a mělo-li to skutečné opodstatnění. Uvědomte si, že ve fází přemýšlení bude pravděpodobně i vaše kamarádka.

3. Sejděte se nad sklenkou vína

Dříve či později vám to nedá a stejně se budete chtít sejít. Pokud nebudete, trvejte na tom, abyste se sešli. Většina hádek vznikne kvůli malichernostem a byla by škoda nechat si pokazit skvělý kamarádský vztah jen kvůli hlouposti. Když se sejdete, objednejte si sklenku vína, začněte se bavit o věcech, které se ve vaší nepřítomnosti udály, k jádru věci přejděte pomalu a nenásilně.

4. Zapomeňte na hrdost

Nejdůležitější je asi zapomenout na svou hrdost. Uvědomte si, že si asi obě budete myslet, že jste v právu. Nesnažte se to za každou cenu dokázat. Proto se také scházejte na neutrální půdě, kde nebude mít ani jedna z vás navrch.