4. skvělé rady, které fungují při balení chlapa

magazinzeny.cz

Získat svého vyvoleného nemusí být pro některé ženy zcela jednoduché. Zkrátka a dobře, abyste chlapa dokázala opravdu sbalit, je k tomu potřeba určitý kumšt. Mezi nejvíce osvědčená postupy patří následující rady.

 1. Přímé pohledy

Je spousta faktorů, které mohou ovlivnit to, zda se vám podaří nebo nepodaří chlapa sbalit. Jedním, často opomíjeným faktorem je přímý pohled. Ženy ze strachu nebo studu často zapomínají na přímý pohled do očí muže, ovšem právě tento pohled společně s milým úsměvem může mít velký vliv na úspěchu.

2. Elegance

Mnohé ženy si myslí, že pokud ukáží co nejhlubší výstřih a vezmou si tu nejkratší sukni, někoho určitě sbalí. Z jistého ohledu to je pravda, ale muži mají rád eleganci a především prostor pro představivost. Pokud se chlapovi tak jednoduše prodáte, jediné, co s vámi bude chtít, je sex. Pokud tak chcete sbalit chlapa i kvůli něčemu jinému, vyberte méně okázalý typ oblečení.

3. Úsměv

Zmínili jsme pohledy z očí do očí, zapomenout však nesmíme ani na úsměv. Nezapomínejte se smát! Bez úsměvu chlapa sbalíte jen těžko. Zjistěte si, jaký typ úsměvu je pro vás nejpřirozenější a který vám nejvíce sluší. Pokud máte např. křivé zuby, pokuste se o úsměv se zavřenými ústy.

4. Buďte tajemná

Souvisí to i s výše uvedeným oblečení. Muži mají rádi tajemno a prostor pro fantazii. Při prvním setkání tak rozhodně na sebe neprozrazujte vše, vždy jen něco nakousněte a nechte pro muže prostor. Muži tak budou mít důvod se o vás zajímat a znovu se s vámi setkat.