4 skvělé rady při neshodách s tchýní

magazinzeny.cz

Na tchýně existuje celá řádka vtipů, které narážejí na to, že vyjít s tchýní není žádný med. Pokud i vy máte smůlu a vztahy s tchýní nejsou zrovna růžové, můžete vyzkoušet některé z našich triků, které by mohly tento vztah vylepšit nebo alespoň uvést do bezproblémových hodnot.

1. Společné zájmy

Máte-li neshody s tchýní, zkuste si ji získat na vaši stranu, vhodným řešením je vyhledání společného zájmu. Najdete-li si zálibu, která bude naplňovat vás obě, pak spolu možná budete vycházet mnohem lépe.

2. Neutrální témata

Pokud se se svou tchýní pohádáte při každé možné příležitosti, zamyslete se nad tím, která témata tyto hádky nejvíce vyvolávají a pokuste se jim vyhnout. Je jasné, že se nelze bavit vždy jen na neutrální rovině, ale zbytečně nepíchejte do vosího hnízda a nebavte se o tom, o čem víte, že vyvolá konflikt.

3. Dárek

Upřímný dárek od vás pro tchýni může být dobrým krokem k usmíření. Pokud však chcete tchýni koupit dárek, dobře si od manžela zjistěte, co by mohlo být vhodné a co nikoliv, usmiřovací dárek by přitom neměl být vágní a obyčejný, zkuste se trefit a zaujměte ji.

4. Vynechte manžela

Zkuste si někdy sednout jen s vaší tchýní a naprosto z debat vynechte manžela, který je mnohdy ve střetu zájmů. Možná je právě on tím, kdo vaše neshody způsobuje, pokud si upřímně popovídáte mezi čtyřma očima, možná se ledacos změní.