4 tipy, které o svatební noci nezklamou

magazinzeny.cz

Svatební noc by měla být jedinečný zážitek, ale aby tomu tak mohlo být, nesmí se z ní stát umělá křeč. Protože platí, že v jednoduchosti je síla, držte se toho, co se již mnohým osvědčilo. Co to je vám představí náš text.

1. Romantické prostředí

Aby byla svatební noc dokonalá, je takřka nezbytně nutné i romantické prostředí. Je v zásadě jedno, jestli budete mít svatební noc v hotelu, doma nebo na chatě, vždy se snažte o to, aby byl váš pokoj v nerušené místnosti, oddělený od okolí. Snažte se eliminovat všechny negativní vlivy – opilé svatebčany, kteří by se mohli pokusit o kanadský žertík, ostré předměty apod.

2. Volnější oblečení

Je dost pravděpodobné, že svatební noc bude plná vášní. Také se předpokládá, že se sebe doslova „vlítnete“. Proto se doporučuje připravit se na svatební noc spíše volnější oblečení, především spodní prádlo. Spodní prádlo by mělo jít velmi sundat, na šněrovací korzety apod. raději zapomeňte.

3. Správná hudba

Chvíle při svatební noci může vylepšit i správně zvolená hudba. Pokud chcete mít puštěnou hudbu, vyberte se spíše pomalejší skladby, ideálně takové, které máte oba v oblibě. Je zvláštní, kolik emocí a romantických projevů může vyvolat dobře zvolení píseň.

4. Zpestření

Pokud patříte mezi páry, které si spolu užívali ve velké míře po celou dobu svého vztahu, svatební noc skýtá v takovém případě řadu výhod, ale i nevýhod. Velkou výhodou může být fakt, že se znáte a víte, co máte oba v oblibě. Na druhé straně jste již ledacos vyzkoušeli. Na svatební noc si nechte opravdu něco extra, něco, na co si budete oba pamatovat. Je na vás, zda se rozhodnete pro sexy obleček, šlehačku či pouta.