4 velké chyby při zahýbání partnerovi

magazinzeny.cz

Pokud si nemůžete pomoct a partnerovi zahýbáte, neměli byste současně udělat žádnou z následujících chyb. V opačném případě se nevěra buď provalí, nebo se celá situace o dost zhorší. Stojí vám to za to? Určitě ne!

1. Přiznání

Zásadní chyba při zahýbání je přiznání se. Pokud chcete pokračovat v dlouhodobém vztahu a zahnout si chcete jen pro zpestření, nesmíte se přiznat. Ne nadarmo se říká „zatloukat, zatloukat, zatloukat“. Pokud se nepřiznáte a váš partner nebude mít v ruce důkazy k tomu, že jste mu zahnula, vše bude víceméně v pořádku.

2. Ohrané fráze

Pokud chcete zahnout partnerovi, vymyslete si sofistikovanější odpovědi než „byla jsem s kamarádkou“ nebo „v práci se to protáhlo“. Používání těchto ohraných fází vede velmi často k odhalení nevěry. Buďte kreativní, zamyslete se, co bude na vaše partnera fungovat a to použijte.

3. Přístup k soukromým zprávám

V 90 procentech případů dojde k odhalení nevěry prostřednictvím internetu nebo SMS. Pokud chcete partnerovi zahnout, komunikujte se svým milencem tak, aby se to nedalo dohledat. Zprávy mažte, mějte druhé telefonní číslo, fiktivní email, používejte anonymní prohlížení.

4. Setkání na veřejných místech

Zásadní chyba při zahýbání je, že si lidé myslí, že jsou neviditelní. Bohužel neviditelná nejste a vždycky se shodou okolností najde někdo, kdo vás pozná a dá vašemu partnerovi vědět, že jste byla s někým jiným. Je to nepříjemné, ale budete se muset scházet tam, kde nebude hrozit riziko odhalení.