5 levných kuchyňských přístrojů, bez kterých se neobejdete

magazinzeny.cz

Přinášíme pět základních kuchyňských přístrojů, které jsou levné na pořízení a dokážou udělat hodně muziky za málo peněz, a navíc snadno a rychle, což ocení jak muži, tak ženy.

1. Teflonová remoska – remoska je skvělým pomocníkem při vaření, kam se na ní hrabě trouba. V remosce můžete udělat sladký zákusek, upéct maso, zeleninu nebo brambory. Jedná se o pohodlné vaření, ke kterému nepotřebujete žádný pečící papír nebo alobal. A zvládne ho každý, i muž! Teflonovou remosku pořídíte pod 1 tisíc Kč.

2. Touster – rychlé a teplé jídlo ve formě toustů, ať již na sladko, se sýrem nebo s masem, je další vynikající možností, jak snadno připravit občerstvení. Touster začína na 200 Kč.

3. Rychlovarná konvice – je překvapivé, že tak samozřejmou věc, jako je rachlovarná konvice, některé domácnosti stále nemají a používají klasickou konvici na vodu s ohříváním na sporáku. Nejenom, že jde o rychlejší variantu přípravy dobré kávy nebo čaje, ale ušetříte i na nákladech na energii, neboť rychlovarná konvice je úspornější. Rychlovarná konvice je k sehnáí za dvě stovky.

4. Ruční mixér – jednoduchý ruční mixér dokáže udělat při přípravě pokrmů mnoho práce, za málo peněz. Nejlevnější ruční mixéry seženete již za několik stovek a navíc nezabere skoro žádné místo, což se o větších kuchyňských robotech říct nedá, nemluvě o jejich ceně.

5. Mikrovlnná trouba – další základní věc, kterou by měl mít v kuchyni každý, a muži zejména. S mikrovlnkou se dají dělat divy a navíc rychle, včetně přípravy a ohřívání hotových jídel nebo rozmrazování zmrzlých pokrmů. Nejlevnější mikrovlnyk seženete pod jeden tisíc korun.