5 nejen romantických tipů, které ocení i muži

magazinzeny.cz

Romantika patří ke každému vztahu. Jestliže chcete mít skutečně harmonický vztah, pak jí alespoň trocha musí být na denním pořádku. Na romantiku slyší většinou pouze ženy. Pánové bývají mnohdy poměrně neteční a nechtějí o ničem takovém ani slyšet. I proto je ideální, když si muži užijí romantiky poněkud jinak. Právě ženy jsou schopny při dobré nápaditosti vymyslet určitě i činnosti, které se mohou líbit i drsněnému pohlaví. Je jasné, že všechny muže na svíčky ženy nemusejí nalákat.

Wellness pobyt

Nejen ženy, ale i pánové určitě ocení skvělý wellness pobyt v některé z výletních destinací. Pokud milujete polehávání v bazénu anebo některé zajímavé a příjemné procedury, pak není co řešit. Výbornou volbou jsou například bahenní zábaly anebo ležení ve vířivkách. Takto strávený čas je neskutečně příjemný pro oboje pohlaví.

Vynikající večeře

Romantická večeře určitě ani dnes nepředstavuje pouze prázdný termín, který by byl poněkud vyčpělý. Pokud vyrazíte do některé vkusné restaurace a dáte si nějakou dobrotu, pak nebude problém v tom, že byste mohli být velmi mile překvapeni. Některé gastronomické speciality potěší jak ducha, tak i tělo.

Posezení ve sklípku

Vinný sklípek nabízí vždy neopakovatelnou atmosféru spojenou s konzumací toho nejlepšího vína. Dát si například některý ze skvělých starých ročníků a k tomu sýrové či masové speciality může klidně i váš partner.

Návštěva kina

Skvělý film bude stoprocentně fungovat i na muže. Pokud se nezvolí zrovna nějaká extrémní romantika typu Hříšného tance, pak v kině vydrží i muž. Výborné jsou třeba dobrodružné filmy.

Divadelní představení

Romantika se dá zažít klidně i v divadle. Některé inscenace laděné spíše do komediálního tónu mohou rozveselit i muže.

Tenisový zápas

Jestliže máte rádi oba tenis, pak se klidně můžete vydat na tenisový zápas špičkových tenistů. Naši hráči jsou dnes v top desítce světových tenistů, tak proč se na ně nepodívat?

Romantika na lyžích

Zimní radovánky jsou vynikající volbou pro každého romanticky založeného člověka. Nikde není psáno, že byste museli sjíždět černé sjezdovky.