5 nejhorších hlášek, které poznamenají váš vztah

magazinzeny.cz

S muži to není vždycky jednoduché a proto jsme pro vás sepsali pár osvědčených zkušeností, díky kterým můžete předejít mnoha partnerským potížím a neshodám. Není nijak těžké je dodržovat, pokud o nich víte a myslíte na ně.

1. Miláčku, dneska to docela šlo – pokud partnera nedokážete po milostném aktu pořádně pochválit, raději mlčte. Pro pány je sebevědomí to nejdůležitějši.

2. Dnes ne, bolí mě hlava – další neoblíbená fráze, která je při častějším opakováním stoprocentním zabijákem milostného života. Navíc hrozí, že partnera naženete do náručí milenky.

3. Mám pro Tebe úkol – mnoho mužů nese velmi špatně, pokud jim partnera rozkazuje a tato formule nese podtext příkazu a rozhodnutí o tom, co má muž dělat. Pokud to řeknete tak, aby měl partner pocit, že se rozhodl sám, vše půjde lépe.

4. Tomu xy to ale dneska slušelo, viď – další problém, tkerý můžete nastolit je, pokud budete před partnerem chválit vzhled jiného muže, zejména pokud se bude jednat o někoho z vašeho okolí – kamarád, kolega, šéf apod.. Jediné, čeho tím docílíte, je žárlivost a poderření, zda s ním nemáte nějaké “techtle mechtle”.

5. To je ale nudné – vyvarujte se podobného “ocenění” jakýchkoliv aktivit, které vymyslel partner a jež vás prostě nebaví. Vždy je důležité, jak vše formulujete. Snažte se “pána tvorstva” příliš neurazit a nedemotivovat ho od dalších nápadů.