5 super tipů na jedinečné vánoční dárky pro děti!

magazinzeny.cz

Také se těšíte na to, až začněte rozbalovat vánoční dárky a budete se koukat na rozzářená očka vašich dětí? Že jste ještě nesehnali ten nej dárek? Nevadí – přináší vám tipy na opravdu super dárky pro děti…Zapomeňte na nudná autíčka, stavebnice nebo panenky…


Tip č. 1 – království pro všechny kuchtíky

Máte doma malého kuchtíka nebo kuchtičku, kteří se neustále se snaží vařit s vámi? Skvělé. Vašim dítkům můžete pořídit jejich vlastní kuchyňské království. Na českém trhu jsou konečně k dostání moderní dětské kuchyňky, které mají celou řadu zajímavých vychytávek.
Příkladem je dětská kuchyňka BLUE STYLE od Step2 s jedinečnou výbavou. Kuchyňka má dřez s otočnou baterií, 5 elektronických spotřebičů (mikrovlnná trouba, hodiny, sporák, mobilní telefon a světlo nad varnou deskou). Navíc pozor – přední plotýnka na varné desce je interaktivní a aktivuje se postavením speciální pánvičky nebo hrnce, takže vydává zvuky jako při skutečném vaření.

Tip č. 2 – domečky pro panenky v super moderním provedení
Pokud máte doma malou parádnici, potom ji můžete překvapit netradičním domečkem pro panenky. Na trhu je například k mání netradiční domeček pro panenky Nákupní centrum, ve kterém se je 5 obchůdků (hračkářství, kadeřnictví, cukrárna, boutique a restaurace s terasou) ve třech patrech a nechybí v něm ani eskalátory a pohyblivý výtah. K mání jsou i klasické domečky s moderní úpravou, výborné jsou ty od výrobců Step2.

Tip č. 3 – dílna pro malé kutily
Jestliže máte doma malého kutila, potom ho můžete překvapit jeho vlastní dílnou s nářadím. Dílna je vyrobena z kvalitního plastu, takže je velmi odolná a má atraktivní design. Obsahuje pracovní stůl, skříňku, zásuvky, nádobky na šrouby a matky, 50 kusů jako je elektrická vrtačka, 2 vrtáky, 8 šroubů, 8 matek, pila, kladivo, kleště, nastavitelný klíč, šroubovák, 17 “dřevěných” dílů stavebnice a další.

Tip č. 4 – akční set pro malé policisty a hasiče
Snem většiny malých kluků je – stát se hasičem nebo policistou. Jestliže i vymáte doma malého snílka, můžete mu pořídit Hrací set Hero Kidkraft, který je vyroben ze dřeva a nabízí mnoho zajímavého hraní. Jeho obrovskou výhodou je, že se dá lehce otevřít a zavřít – vše je tak přehledně uklizeno během vteřiny. Hrací set HERO má 12 místností ve 3 patrech. Do jeho výbavy patří hasičské auto, policejní motorka, záchranářský vrtulník, ohebné figurky požárníka a policisty, nechybí ani 2 figurky psů nebo požární tyč z posledního patra až do přízemí.

Tip č.5 – odrážedlo v mnoha variacích
Super dárkem pro kluky i holky je novinka na českém trhu – odrážedlo Wishbone Bike 3v1, které vyniká svou konstrukcí. Jednoduchými úpravami je možné z odrážedla Wishbone Bike 3v1 udělat trojkolku nebo vozítko. Navíc Wishbone Bike 3v1 má i tu vlastnost, že poroste s vaším dítkem. Snadným otočením rámu můžete změnit výšku Wishbone Bike (nejnižší poloha sedátka je 28cm a nejvyšší poloha sedátka je 46cm).

Tyto a jiné super hračky najdete na www.kuchynky-hracky.cz tak už na nic nečekejte!

Placený reklamní článek