5 zásadních chyb, kvůli kterým nemáte chlapa

magazinzeny.cz

Najít si v dnešní době partnera je velmi těžké. Všude okolo vás jsou muži, kteří mají nějaké chyby, nejsou dost hezcí, nejsou dost solventní, nedokážou ženě naslouchat, nedokážou vám pomoci, nedokážou vás podpořit, chodí do hospody, kouří cigarety, pije nadměrně alkohol a podobně. Na každém najdeme nějakou tu chybu, nikdo není dokonalý, ale ruku na srdce, opravdu je onen muž tak nedokonalý, že s ním není možné vůbec být? Mnohé ženy jsou velmi vybíravé. Ovšem jsou také ženy, které od sebe, často nevědomky, chlapy odhánějí a dávají najevo, že chlapa nepotřebují. Zde je pět nejčastějších chyb, kvůli kterým jste pořád sama.

Emancipace

Ženy jsou v dnešní době velmi emancipované a tím pádem také si vystačí samy. Dokáží se finančně zabezpečit, umí se pobavit. Vyrovnají se můžům a tím pádem muže nepotřebují. Muže hodně emancipované ženy odrazují, muž potřebuje, aby jej žena potřebovala. Emancipovaná žena si udělá vše sama, k ničemu muže nepotřebuje, nic po něm nechce. Většinou jsou ženám jen na obtíž a muž nechce být příěží, chce být rovnocenným partnerem.

Povrchnost

Muž musí vydělávat minimálně padesát tisíc měsíčně, musí chodit velmi dobře oblékaný, musí jezdit v luxusním autě, bydlet v krásném bytě či domě. Když bude pěkný, bude to plus, ale to není hlavní. Pokud budete takto uvažovat, nečekejte, že si najdete partnera na dlouhodobý vztah.

Promiskuita

Najít si partnera, znamená být mu věrná a tvořit s ním dlouhodobý vztah. Ovšem, pokud budete spát s každým, kdo se vám připlete do cesty, určitě nenajdete toho pravého na dlouhodobý vztah. Musíte si dobře rozmyslet, chcete jen nezávazný sex, nebo dlouhodobý vztah?

Hysterie

Stále drama? Neustále se hádáte, podezíráte? Každou sebemenší blbost dokážete vyhnat do velkých rozměrů? Neustále hysterčíte, i kvůli blbostem? Upřímně, kdo ženu, která neustále vyhledává hádky, která vyslýchá, která podezírá a podobně? Nikdo! Buď se musíte uklidnit a říct si, že to opravdu přeháníte a moc to hrotíte, jinak budete pořád sama.

Ego

Já, já, já, já, já? Myslíte vždycky a jen pouze na sebe? Neustále se vše musí točit jen kolem vás? Musíte jít na film, na který chcete jít vy, musíte jít do restaurace, kam chcete jít vy, jíte jídla, která chcete vy, kupujete pouze věci, které chcete vy? Pak se nedivte, že nikoho nemáte. Sokeckost je špatná vlastnost a nikdo nechce dělat jen to, co mu „nařídí“ ten druhý.