6 nejčastějších mužských omylů ve vztahu k ženám

magazinzeny.cz

Tvrzení, že muži jsou z Marsu a ženy jsou z Venuše, může být někdy pravdivé. Mnoho mužů a mnoho žen se zrátka nedokáží shodnout. Jsou odlišní a to je dobře, protože se tak trošku doplňují a mohou spolu navzájem žít. Upřímě, bavilo by vás žít s někým, kdo je stejný jako vy? Kdo se stejně chová, kdo stejně přemýšlí a podobně? Asi by vás to po nějaké době přestalo bavit, je krásné, že jsou navzájem jiní. Ovšem tím, že jsou muži a ženy navzájem jiní vzniká mnoho omylů, mnoho věcí, které jsou zkrátka nepřípustné a dopouštějí se jich nejen muži vůči ženám, ale také ženy vůči mužům. Jaké jsou ty nejčastější omyly mužů vůči ženám?

Zpochybňování řídičského umění

Muž velmi často zpochybňují to, když ženy sedávají za volant. A samozřejmě ženy to mnohdy rozčiluje, znervózňuje a podobně. Neplést se ženám do řízení muži zkrátka neumí a nedokáží to.

Přesvědčování o pravdě

Muži neradi přiznávají chybu a neradi říkají, že chybovali. Mnohy vás bude muž neustále dokola přesvědčovat o tom, že on má pravdu, on je jediný, kdo ví co a jak. Ovšem pak zjistí, že pravdu nemá a co? Omluva? Obvykle ani náhodou.

Jedním uchem tam a druhým ven

Ženy si rády povídají a obvykle vykládají mužům veškeré informace, co se za celý den staly. Takže se muž dozví, že za výlohou v obchodě mají hezký svetr, Marcela v práci je pěkná kráva, Tamara přibrala, šéf je pěkný debil a podobně. Muž většinou neposlouchá a soustředí se jen na televizi a na přepínání kanálů.

Zapomínání na výročí, narozeniny

Jakékoliv datum pro muže představuje nepříjemnost. Muži si zkrátka nepamatují, kdy jste se poprvé seznámili, kdy jste šli poprvé na rande, kdy jste se poprvé políbili a podobně. Obvykle mají problém i s vaším datem narození a s výročím svatby.

Jako dárky, samé praktické věci

Je jasné, že narozeniny, Vánoce, výročí a podobně je čas, kdy dostáváte vánoční dárky. Mnohé ženy touží po parfému, oblečení, spodním prádle, krásné košilce, wellnes pobytu, romantické věčeři a podobně. Co ovšem většinou dostávají? Mixér, misky, nádobí, ručný šlehač, vysavač a nedej bože osobní váhu. Muži nemají moc buňky na dárky a jsou spíše pro praktičnost.

Otáčí se za jinými ženami

Když jdete spolu, váš partner se podívá za jinou ženou, podívá se jí do výstřihu, na zadek a celkově ji zhodnotí. A mnohdy se za ní ještě otočí, i když vy stojíte přímo vedle něj. Muži nechápou, že to ženám vadí, vždyť na tom není přece podle muže nic špatného.