8 skvělých rad při výběru spodního prádla 1/2

magazinzeny.cz

1. Důležitá je velikost

Ať už si vybíráte podprsenku nebo kalhotky, případně vybíráte spodní prádlo pro muže, měli byste myslet na to, že nejdůležitějším parametrem je velikost. Na vzhled a tvar se dívejte až v druhé řadě, rozhodně si nekupujte spodní prádlo, i když se vám líbí, ale nesedí.

2. Podprsenka – měření obvodu

Při výběru podprsenky je velmi důležité vybrat správnou velikost obvodu. Za tím účelem je třeba změřit obvod těsně pod prsy, naměření číslo pak zkraťte o takových pět až deset centimetrů. Je to z důvodu, že se podprsenka nesmí příliš posunovat. Číslo, které naměříte, je po odečtení číslem obvodu, který potřebujete.

3. Podprsenka – výběr košíčků

Ještě důležitější než samotný obvod je výběr košíčků, velikost odpovídá velikosti poprsí. Opět budeme měřit, tentokráte obvod nad prsy, poté obvod v nejplnějších částech prs. Číslo, které po odečtení obou hodnot získáte, bude odpovídat velikosti košíčku, existuje tabulka, ve které jsou jednotlivé velikosti popsány. Například velikost C odpovídá rozdílu 5,2 až 7,6.

4. Tvar kalhotek

Na trhu je velké množství kalhotek s různými tvary, nelze poradit, který tvar je nejlepší. Měli byste však vybírat podle toho, co je vám pohodlné. Před několika lety vzbuzovaly pozornost tanga, dnes jsou však běžnou součástí téměř veškerých žen, rozhodně se nebojte si je na sebe vzít.