8 skvělých rad při výběru spodního prádla 2/2

magazinzeny.cz

5. Barva

Ačkoliv není barva tak důležitým parametrem jako velikost či tvar, hraje při výběru také podstatnou roli. Barva je sice do určité míry věc subjektivní, měli byste však vždy vybírat s ohledem na váš šatník a barvu pleti. Pozor si dejte na výrazné barvy (např. rudě červená), které mohou být viditelné přes světlejší kalhoty.

6. Pohodlí především

Vždy je nejdůležitější, aby vám spodní prádlo sedělo a bylo pro vás pohodlné. Uvědomte si, že v něm strávíte během dne mnoho hodit, tlačí-li vás malinko již při samotném zkoušení, nevydržíte v něm celý den. Proto doporučujeme si spodní prádlo při výběru vždy vyzkoušet, a pokud zkoušíte doma a prádlo nesedí, vraťte ho.

7. Experimentujte

Nebojte se experimentování, nezůstávejte jen u osvědčeného. Nebojte se sáhnout po již zmiňovaných tangách, váš partner také jistě ocenění spodní prádlo s krajkou. Vždy vybírejte podle toho, k jaké příležitosti a události budete dané spodní prádlo nosit.

8. Připlaťte si

Bohužel, i u spodního prádla platí, že nejlacinější kousky nebývají kvalitní. Obvykle hrozí jeho rychlé zničení, nepohodlnost a případně alergická reakce. Je třeba si uvědomit, že spodní prádlo bývá v kontaktu s velmi choulostivými partiemi, je tak vhodné jednou za čas investovat.