Blíží se výplata a vám již došly peníze? Poradíme, jak to vyřešit!

magazinzeny.cz

Finanční situace je stále velmi složitá. Podle dlouhodobých statistik se ukazuje, že největší problémy mají rodiny s více dětmi a také svobodné matky. Právě tyto skupiny často žijí ze dne na den. Proto se jim stává, že několik dní před výplatou nemají peníze ani na základní životní potřeby.

Pokud k tomu dojde, většinou situaci řeší za pomoci rychlé půjčky. V následujícím textu vám poradíme, kde si můžete snadno půjčit a v jakých případech se půjčce raději vyhnout.

U půjčky není opatrnosti nikdy dost

Zřejmě nejjednodušším řešením je půjčka v rámci rodiny nebo v okruhu přátel. Toto řešení je obvykle nejlevnější. Ovšem je využitelné spíše jednorázově a i přesto vám může nadělat hodně zlé krve. Většina lidí se řídí pravidlem, že peníze a společné podnikání v rámci rodiny a přátel je tabu. Dlouhodobé zkušenosti potvrzují, že tento princip je rozumný.

Lidé ve finanční nouzi často narazí na lichváře. Peníze dostanou velmi rychle a bez jakýchkoliv problémů. Tato rychlá půjčka je ovšem vykoupena extrémně vysokými úroky, které narůstají geometrickou řadou. Dlužník se tak dostává do dluhové spirály, ze které není úniku. Přitom se původně jednalo o pár chybějících tisícikorun do nejbližšího výplatního termínu.

Proto by se zdálo nejrozumnější, aby se člověk, který potřebuje rychlou půjčku, obrátil na banku. Jenže ani zde obvykle nezíská peníze tak rychle, jak je potřeba. Banky mají při poskytování půjček zdlouhavé schvalovací procesy. Většinou tedy dojde k situaci, že než je půjčka schválena, tak ji žadatel již nepotřebuje. Během těch několika dní mu totiž dorazila mzda na účet.

Elegantní řešení jak získat rychlou půjčku existuje

Pokud potřebujete rychlou půjčku před výplatou, zkuste vyplnit online formulář rychlá půjčka. Prostřednictvím internetových stránek společnosti Kouzelná půjčka můžete získat peníze velmi rychle. A to během šedesáti minut od schválení žádosti!

Tato rychlá půjčka je přímo uzpůsobena k vyřešení nedostatku peněz před výplatou. Požádat totiž můžete o částku od jednoho do deseti tisíc korun. To je nejčastější finanční rozpětí, které lidé před výplatou potřebují. Splatnost si můžete zvolit od dvou do třiceti dní. Při vyplňování online formuláře rychlé půjčky navíc hned vidíte, jaká je výše splátek. Dokážete si proto velmi dobře spočítat, kolik peněz si můžete bez rizika půjčit.

Placený reklamní článek