Bydlení v dřevostavbě

magazinzeny.cz

 Bydlení v panelovém domě se Vám zdá v poslední době čím dál tím méně pohodlné? Mnoho rodin s přibývajícím věkem svých dětí se stěhuje z bytových domů do mnohem prostornějších rodinných domů. Není také divu.

Jak děti rostou, touží mít každý svůj vlastní pokoj, ve kterém si budou moci dopřát větší soukromí, než kdyby měly jeden společný pokoj. Vlastní pokoj ocení zejména ti, kteří by si rádi přivedli domů návštěvu, avšak nemohou, protože ve společném pokoji se druhý ze sourozenců právě připravuje na důležitou zkoušku. Také ženy hospodyňky uvítají rodinný domek především z dispozičních důvodů. V rodinném domku můžete do sklepa odkládat letní úrodu a na půdu starší nepotřebné věci, na které by v bytě jen těžko zbylo nějaké to místo.

Velmi oblíbenou variantou rodinných domků se v poslední době stávají dřevostavby na klíč. Tento typ staveb oproti klasickým rodinným domů sebou přináší spoustu výhod. Velkou výhodou je především minimální spotřeba tepelných energií. Je tomu tak zejména vynikajícím izolačním vlastnostem dřevostaveb.

Další výhodou spočívá v daleko kratší době vzniku stavby, než jaká je obvyklá u rodinných domů. Také životnost dřevostaveb se prodlužuje. Někteří odborníci dnes dokonce tvrdí, že vydrží i sto let. Neméně podstatnou výhodou je také vcelku dostupná cena těchto staveb.

Na základě konzultace s architekty společnosti Stavex si můžete nechat postavit montovanou dřevostavbu Vašich snů. Montované dřevostavby jsou velmi oblíbeným bydlením zejména v Dánsku. Více informací o společnosti Stavex se dovíte na této webové adrese: http://www.stavex.cz/.

Placený reklamní článek
Foto: Stavex