Chcete levně bydlet? Hledejte slevy a speciální akce

magazinzeny.cz

Když se řekne akční sleva, každý si představí výprodej v hypermarketech. Málokoho ale napadne, že se slevy týkají i prodeje bytů v Praze. Podle nejčerstvějších informací je v hlavním městě přes 6 tisíc volných bytů. A developeři se je pochopitelně snaží prodat. V době ekonomické krize zákazníci obracejí každou korunu dvakrát, proto musí prodejci nabídnout atraktivní ceny, slevy a různé akce. Ušetřit chce přece každý.

Cena může být až o 400 tisíc nižší
Slevy provázejí například prodej bytů v Praze 5 či 6. V nabídkách realitek se často objevují nabídky, které lákají na ceny až o 400 tisíc nižší. Pokud tedy kupujete například byt 2+kk za 2,7 milionu korun, slevu více než uvítáte. Jiné realitní kanceláře snižují ceny až o 20 %.

V Praze se budují 2 tisíce nových bytů
I proto prodej bytů v hlavním městě nestagnuje. Loni se ve městě prodalo na 4,5 tisíce nových bytů, což představovalo 39% nárůst oproti roku 2010. Letos se očekává další nárůst. V Praze se nyní buduje přibližně 2 tisíce nových bytů, které budou už brzy čekat na nové majitele. A zdá se, že nebudou čekat dlouho. Ve spojení se zmíněnými slevami a akcemi se dá očekávat zvýšený zájem.

Při koupi buďte obezřetní
Jistě teď namítáte, že sleva není vše. Říkáte si, že se prodejce snaží prodat neprodejné za sníženou cenu a že sleva je jen zástěrka. Může se to stát. Proto se rozhodně zajděte na byt i několikrát podívat, zevrubně vyzpovídejte zástupce realitky a optejte se i sousedů. Najděte si všechny dostupné informace, abyste po podepsání smlouvy nebyli překvapeni.

Jak už bylo řečeno, momentálně panuje vynikající doba na nákup, ale i pronájem bytu v Praze. Trh je plný bytů v atraktivních lokacích a s příjemnými slevami.

 

Placený PR článek