Chcete vidět pohyby ještě nenarozeného miminka?

magazinzeny.cz

Patříte také ke šťastlivcům, kteří v příštích devíti měsících očekávají přírůstek do rodiny? Těhotenství představuje jedno z nejkrásnějších období každé ženy. Každá maminka se na své budoucí dítě těší. Těhotenství je také obdobím, kdy matka navštěvuje pravidelně svého gynekologického lékaře. Stará se o nošení plod. Některé maminky si během těhotenství nechají říct, zda se jim narodí chlapeček či děvčátko. Jiné se nechají překvapit až do porodu.

Na základě toho budoucí maminky nakupují pro svá děťátka výbavičku a některá si ji pletou či háčkují dokonce samy. Většina budoucích rodičů vybavuje pro své miminko rovněž pokojíček. Při výběru jména je občas těžké se s partnerem dohodnout, avšak později zvítězí jiné priority než hádky kolem křestního jména dítěte. Podstatnou částí každého těhotenství jsou zejména pravidelné návštěvy gynekologické ordinace a konzultace s lékařem.

4D ultrazvuk nabízí rodičům jedinečnou příležitost spatřit poprvé tvář jejich očekávaného miminka. Díky tomuto ultrazvuku bude moci nejen cítit pohyby Vašeho děťátka, ale také je vidět. Pokud chcete mít jistotu, že se u plodu dítěte neobjevila některá z vrozených nemocí, využijte možnosti 4D ultrazvuku.

4D ultrazvuk Praha potěší nejen nastávající maminky, ale také tatínky, kteří jsou při výchově mnohdy tvrdší než jejich partnerky. 3D ultrazvuk nabídne pouze statický obraz, takže si z vyšetření může odnést maximálně fotografii plodu v děloze. Bližší informace o tomto vyšetření najdete na této webové adrese: http://www.eyecentrum.cz/.

Placený reklamní článek