Chcete zhubnout? Plody goji vám pomůžou

magazinzeny.cz

Zhubnout na léto chce asi každá žena, která není spokojena se svoji postavou. Snižování nadváhy ovšem není úplně jednoduché, proto je vhodné využít podpory některých přírodních produktů. Mezi ně patří plody goji.

Jak můžou plody goji hubnutí pomoci

Zlepšení metabolismu

Pomalý metabolismus patří mezi největší nepřátele snižování tělesné váhy. Metabolismus se zpomaluje věkem nebo nevhodnými stravovacími návyky. Proto doporučujeme goji, jenž ho dokáže povzbudit.

Omezení chutě na sladké

Plody goji mají nízký glykemický index. Proto dokážou oddálit chuť na sladké a prodlužují interval nástupu pocitu hladu. Obojí se hodí u jakýchkoliv redukčních diet.

Očista těla

Další důležitý vliv goji je v oblasti detoxikace organismu. Očištěné tělo od různých usazenin a škodlivých látek totiž mnohem lépe reaguje na hubnutí.

Dodání živin

Není žádným tajemstvím, že zejména ženy drží s oblibou různé radikální diety. Pokud se jedná o dlouhodobější způsob stravování, můžou začít tělu chybět některé důležité látky. Důsledkem je zhoršení zdraví a vznik různých chorob. Plody kustovnice čínské, jak se goji česky jmenuje, tomu můžou předejít.

Co vlastně obsahují:

  • antioxidanty
  • vápník
  • zinek
  • selen
  • měď
  • železo
  • vitamíny A, B, C, E
  • a mnoho dalších cenných látek

Obvyklá denní dávka plodů goji by neměla překročit 10g za den. Optimální je nesníst všechny najednou, ale rozložit je do celého dne. Pokud zvolíte extrakt v tobolkách nebo šťávu, řiďte se doporučeným dávkováním výrobce.

Jestliže vám ani goji nepomohly, stále nejste bezmocní. Můžete vyzkoušet různé účinné tablety na hubnutí, kterých je v prodeji celá řada. Nejprve ale prověřte váš přístup ke snižování nadváhy. Je možné, že někde děláte chybu. Plody goji totiž k plnohodnotnému účinku potřebují, aby jejich uživatel upravil stravu v souladu se zásadami zdravé výživy. Nezbytný je také pravidelný pohyb. Jedině tak lze opravdu zhubnout.

Reklamní článek