Chladné počasí vyzývá k hýčkání se

magazinzeny.cz

Také už máte chladného počasí a neustálého deště plné zuby? Udělejte radost sobě i svým blízkým a dopřejte si příjemné zážitky. Nechte se hýčkat při masážích, dopřejte si gurmánskou večeři, svěřte se do péče kosmetické terapeutky nebo si zajděte do aqua parku. A kde naleznete široký výběr těchto zážitků? U Allegrie, firmy na zážitky. Na oficiálních internetových stránkách www.firmanazazitky.cz si prohlédněte jednotlivé kategorie aktivit a vyberte si tu, která odpovídá vašemu zájmu a rozpoložení.

Mezi dárky pro ženy dominují aroma masáže, tibetské nebo thajské masáže či asia beauty day. Tento balíček obsahuje kosmetické ošetření pleti, manikúru a pedikúru, jedná se tedy o vícehodinovou péči strávenou v rukách odborníků. Milovnice jídla rády uvítají gurmánské delikatesy od Zbyňka Pohlreicha, netradiční asijské pokrmy, jako je thajské curry nebo japonské sushi, či tradiční české jídlo v netradiční atmosféře středověké krčmy. Ve vodním ráji se naopak odreagujte v sauně, v římských lázních či při balneoterapii nebo si zajděte do privátního SPA pouze ve dvou.

Zážitků, které jsou i skvělými tipy na dárky, se v nabídce Allegrie vyskytuje nespočetné množství. Jejich nákup se realizuje u stánků, které jsou situovány ve vybraných nákupních centrech, nebo přes internetové stránky. Na nich zakoupíte dárkový balíček, který obsahuje certifikát s průvodním dopisem a přes webové stránky také provedete rezervaci termínu zážitku. Alternativně lze kontaktovat pracovnice firmy Allegria přes email, online chat nebo telefonicky.

Do příjemného a nezapomenutelného zážitku, po kterém se budete cítit jako znovuzrozené, se vyplatí vložit své úspory. Získáte zpět nejen energii, ale i spoustu optimismu a krásných pocitů.

Placený reklamní článek