Chorvatsko – země zaslíbená

magazinzeny.cz

Není náhodou, že Chorvatsko již patří mnoho let ke stálicím pomyslného dovolenkového nebe. Češi i Slováci prostě Chorvátsko milují a my vám ukážeme hned několik důvodů, proč se tam vypravit i letos.

K Jadranu se totiž může vypravit skutečně každý. Nezáleží na tom, zda vlastníte automobil, nebo radši létáte. A pokud chcete ušetřit, můžete zakoupit last minute Chorvatsko a vyrazit například autobusem s cestovní kanceláří. Volba je opravdu jenom na vás!

Další výhodou je široký potenciál aktivit i odpočinku, které tato země nabízí. Na své si zde přijde opravdu každý! Milovníci opalování se můžou od rána do večera povalovat na pláži a čas od času svlažit svá rozpálená těla v průzračném moři. Kdo má rád památky, tak může navštívit města s bohatou historií. Zkrátka nepřijdou ani turisté, nebo milovníci cyklistiky. I v tomto případě je Chorvatsko opravdu bohaté na přírodní parky a krásné místa. Navíc se stalo již běžným standardem i to, že se pořádají zájezdy zaměřené na cvičení jógy, aerobiku a dalších aktivit…

Chorvatsko je velmi vhodné také pro rodiny s dětmi. Písčité a oblázkové pláže, příjemný stín Borovic a dostupné ceny zmrzliny a jídla v restauracích jsou pro bezpečí a komfort dětí spolu s ohledem na rodinný rozpočet víc než ideální! Rodiny s dětmi obvykle volí cestu k Jadranu vlastním automobilem. Proto je velmi důležité, aby nezapomněli na cestovné poistenie, které kryje zdravotní i cestovní rizika. Nikdy nevíte, co se může stát a pokud máte děti, tak by se jakékoliv podcenění přípravy a zabezpečení cesty nemuselo vyplatit dvojnásob!

Jak vidíte, návštěvu Chorvatska si může dovolit a vychutnat kdokoliv. A pokud jste se ještě nerozhodli, máme pro vás ještě jeden malý bonbónek, který vám rozhodnutí může ulehčit. V Chorvatsku se obvykle domluvíte česky, takže vás nemusí trápit případná neznalost cizího jazyka!

Placený PR článek.