Chytrá houba proti plísním

magazinzeny.cz

Už jste slyšeli o tzv. chytré houbě? Trápí-li vás výskyt plísně, jak v domácnosti, tak i ve vašem tělesném příbytku, zkuste vyzkoušet tuto převratnou novinku!

Chytrá houba neboli Pythium oligandrum je unikátní přírodní prostředek pro hubení kvasinek a plísní, jak v domácnosti, tak také na lidském těle. Jedná se o ekologickou alternativu agresivních chemických prostředků, kterou si nechali patentovat čeští vědci. Chytrá houba se totiž naprosto přirozeně plísněmi živí a je možno využít také její enzymatické působení.

Kromě přípravku, který se přimíchává do nátěru nebo se nanáší na plísněmi napadené zdi, přicházejí na trh velmi snadno dostupné a velmi účinné kosmetické výrobky, které jsou určeny přímo k použití na plísně vyskytující se kdekoli na lidském těle. Působí také příznivě při lupence, atopickém ekzému nebo diabetických vředech. Rovněž jsou k dostání veterinární přípravky pro zvířata.

Chytrá houba nemá žádné vedlejší účinky, nevyvolává alergické reakce a její použití je bezpečné a vhodné úplně pro každého.