Chytrý kalendář zajistí, že již na nic nezapomenete a všude budete včas

magazinzeny.cz

Žádná moderní žena již nemá na starosti pouze kuchyni, péči o děti a domácí práce. Nákupy, povinnosti v zaměstnání a také zájmy a zábava jsou dostatečně širokým počtem témat k zapamatování. Ovšem lidská paměť má omezenou kapacitu a v dnešní hektické době je rozhodně na místě používat chytrý kalendář a úkolovník.

Protože doba pokročila, tak většina žen běžně používá chytrý mobilní telefon, který umožňuje svými funkcemi ho využívat jako diáře a zápisníku povinností. Bohužel se ukazuje, že standardní kalendáře, které jsou součástí smart phonů, nejsou dostatečně vyhovující. Jejich častou nevýhodou je složité ovládání, pomalý chod a mnoho dalších nešvarů. Na tyto nedostatky přijde uživatelka často až po koupi mobilního telefonu.

Naštěstí existují k dispozici aplikace, které si můžete do mobilního telefonu nainstalovat i po jeho zakoupení. Mezi takové patří mobilní aplikace managementu úkolů ONCE TIP.

ONCE TIP je šikovný kalendář a úkolovník, který určitě dokáže intuitivně ovládnout každá žena. Právě na jednoduchém ovládání je tato aplikace založena. Další velkou výhodou je rychlost a smysluplnost všech kroků v aplikaci.

Mobilní aplikace ONCE TIP je vyvinuta pro operační systémy Android a iPhone. Již to naznačuje, že tento úkolovník a kalendář může využít velká část uživatelů chytrých telefonů. Velmi důležitým prvkem aplikace je soukromí. To je zajištěno tím, že nevyužívá přístupů do záznamu telefonu. Ostatně zde je další velký rozdíl proti klasickým mobilním aplikacím, které jsou v mobilech standardně nastaveny. Tím rozdílem je absence synchronizace. To zajišťuje nejenom již zmíněné soukromí, ale také rychlost. Lze tedy říct, že tvůrce aplikace Květoslav Toncar vyřešil i v tomto směru „dvě mouchy jednou ranou“.

Vzhledem k tomu, že zejména ženy milují možnost nastavovat si různé barvy v mobilních telefonech, tak aplikace ONCE TIP umožňuje výběr z pěti barev u tapet ovládacího panelu. Ženy také ocení možnost výběru ze tří verzí aplikace. Ty jsou připraveny pro jednotlivé nároky uživatelů ve verzích ONCE, SMART a AVELANCHE. Mobilní úkolovník a kalendář ONCE TIP tak může růst spolu s vašimi potřebami. Navíc vám ušetří mnoho stresu, zdraví a získáte díky němu více času na rodinu i povinnosti.

Placený reklamní článek