Čím obdarovat své blízké?

magazinzeny.cz

Tipů na vhodné dárky není nikdy dost. Proto věříme, že i náš článek pro vás bude obohacením, protože v něm prozradíme zajímavé nápady na dary nejenom pro ženy, ale také děti.

Společenské hry

Mezi originální dárky pro děti lze v dnešní době považovat různé druhy společenských her. Každý rodič si musí uvědomit, že děti již od mala používají mobilní telefony svých rodičů pro zkrácení dlouhé chvíle, kdy na ně nemají rodiče čas. To vede dříve nebo později k určité návykovosti, takže když mobil dítěti seberete, začne vyvádět. Dalším problémem tohoto přístupu je izolace rodinných vztahů, protože rodič se věnuje svým aktivitám a dítě tzv. mobiluje. Jakákoliv společenská hra, ať už pro malé nebo velké děti, tedy bude jednoznačným přínosem, který více stmelí rodinu a ukáže dítěti, že se dá volný čas strávit i jinak, než jenom mobilem v ruce.

Hravá podpora sportování a pohybu

Dalším častým nešvarem dnešní doby je nedostatek pohybových aktivit u dětí. I zde existuje chytré řešení. Vedle toho, že rodič může aktivně začít sportovat a brát dítě s sebou, aby vidělo ten správný vzor, můžete využít jiný přístup. Jedná se o sportování hrou. K tomu můžou přispět různé zajímavé vychytávky. Za všechny zmíníme například mluvící míč pro malé děti. Nepoužívá se jen k pohybové zábavě, ale i k výuce. Je totiž potištěný číslicemi a písmenkami, které se při hře dítě může prostřednictvím pomoci od rodičů učit. Doplňujeme, že míč je látkový, takže by neměl hrozit žádný úraz či zranění.

A co darovat něžnému pohlaví?

Dárky pro ženy jsou k dispozici také ve velmi širokém spektru. Chybu neuděláte nějakou pěknou keramikou, hezkým šperkem nebo přenosným grilem. Ovšem u grilu je potřeba, aby se dárek doplnil informací, že grilovat pro ni budete vy a nikoliv obdarovaná. Chybu rozhodně neuděláte ani s přírodní kosmetikou, hezkým svícnem nebo kvalitní kávou. Pokud má žena raději čaj, kupte ten nejkvalitnější, co seženete.

Reklamní článek