Čím zaručeně uděláte dětem radost? Aneb jaké hračky dneska frčí!

magazinzeny.cz

Nejenom na pultech kamenných obchodů, ale i na stránkách eshopů zaměřených na hračky pro děti je obrovská nabídka produktů. Pokud chcete dítě překvapit opravdu trendy dárkem, tak není snadné si vybrat. Proto vám poradíme, co se těší oblibě jak u holčiček, tak u chlapečků.

Stavebnice jsou prostě in
Zřejmě nebude velké překvapení, že chlapci mají stále v oblibě různé stavebnice. Ovšem pokud mají splňovat nároky moderního světa a také zapadnout do toho, co děti vidí v moderních pohádkách, ale i filmech a seriálech, tak musí výrobci stavebnic neustále reagovat na vývoj. Právě to se povedlo u stavebnic LEGO Star Wars. Tato kolekce je zaměřená na tolik oblíbené postavy filmu Star Wars, jakož i na cesty vesmírem, objevování nových planet a galaxií.

Přesto to neznamená, že pokud nemají vaše děti rády vesmír a svět sci-fi, tak jste jako rodiče bez šance v oblasti nákupu trendy dárku. Lego vyrábí i další stavebnice zaměřené na standardní témata, jako jsou autíčka, nádraží apod.. Pokud syn miluje již zmíněná autíčka, tak mu kupte mluvící auto Chuck. Chuck dokáže vydat až 50 hlášek a zvuků. Navíc se často zvedá na zadní kolečka a je s ním opravdu zábava.

Svět panenek je věčný
Holčičky a panenky, to prostě patří k sobě. Tak tomu bylo, je a zřejmě stále bude! Proto nepřekvapí, že mezi nimi „letí“ panenka Moxie, kterou můžete pořídit v různých variacích. Vaše holčička si určitě zamiluje Moxie jako mořskou vílu nebo Moxie se svítící korunkou. Panenka Moxie nebude nudit ani jako jezdkyně s poníkem a stájí. Pokud je vaše holčička parádnice, tak ji nadchne Moxie s česací hlavou. Na tvorbě různých účesů se určitě vyřádí.

Ostatně jestli má dcerka ráda zvířátka, tak by vaší pozornosti neměl uniknout pejsek Lucky. Jedná se o rozkošného psíka, která je interaktivní a poslouchá na povel. Ovšem pozor! S podobnými hračkami musíte počítat s tím, že děti brzy budou chtít živého pejska nebo poníka.

Placený reklamní článek