Co dnes frčí a je trendy při svádění 1/2

magazinzeny.cz

Podvazkový pás

Podvazkový pás není žádnou novinkou, ale jeho zpracování z moderních materiálů uhrane každého muže, když ho chcete svádět. Podvazkový pás klidně zkombinujte s kostýmkem do zaměstnání a stejně budete vypadat přitažlivě. Stačí se opásat, odvázat a svůdná hra může začít.

Svůdné korzety

Svůdně vypadající korzet určitě pomůže upoutat každého muže. Korzety se kombinují s podvazky. Seženete různá provedení, ozdobená krajkou, flitry, mašličkami, tylem apod. velkou sváděcí akci můžete provádět také v korzetu z červeného nebo černého latexu.

Jehlové podpatky

Kozačky nebo lodičky na jehlových podpatcích dovedou dodat svůdně vypadajícímu oblečení pořádný šmrnc. Nemusíte si je pořizovat na běžné nošení, stačí je využívat pro intimní chvilky, kdy je zkombinujete s korzetem, podvazky nebo se spodním prádlem v různých barevných variantách.

Relaxační masírování

Relaxační masáže jsou velmi potřebné, navíc se dají využít i při svádění. Výhodou je, že do masáže se můžete pustit zcela neplánovaně. Počkejte až si váš partner nebo partnerka sedne, pusťte se do jemné masáže ramenou, hlavy a krku. Postupně můžete přidávat na intenzitě a z masírování přejděte k polibkům. Uvolnění bude lepší při ztlumeném světle.