Co dnes frčí a je trendy při svádění 2/2

magazinzeny.cz

Romantické chvilky

Romantická atmosféra je základem pro úspěšné svádění. Výhodou je, že můžete laškovat, společně se smát a svůdná gesta přijdou samy. Populární je sledování oblíbeného filmu nebo seriálu a současné vzájemné krmení hroznovým vínem, jahodami politými čokoládou, kostičkami lahodné čokolády nebo dezertem po lžičkách.

Červené víno

Svádění je především o přitažlivé řeči a gestech těla. Ženy využívají ke svádění svou smyslnost a něžnost. Nehodí se však přílišná vyzývavost a naopak přílišná nesmělost. Červené víno je vždy vítáno během romantických setkání a dovede uvolnit i poněkud nervózní atmosféru.

Svůdné líčení

Moderní líčení dokáže divy. Každá žena se může díky make-upu vylepšit tak, že bude spokojena nejen sama se sebou, ale okolí si jí všimne. Nic se však nemá přehánět. Líčení při svádění využijte ke zvýraznění rtů leskem na rty, zvýraznění obočí a řas.

Objevování nových míst

Společné objevování nových míst je hodně oblíbené. Je na vás, jestli se rozhodnete kempovat v lese, anebo vyrazíte na exotickou dovolenou. Nový výletní cíl vám dává možnost se navzájem více poznávat, protože budete pociťovat i jisté odhalování tajemna.