Co dnes frčí a je trendy u šperků 1/2

magazinzeny.cz

Kombinované šperky

Kombinované (vrstvené) šperky jsou velkým hitem. Mají výrazné designy a vyniknou takřka všude. Míchají se různé kovy a barvy dohromady. Kombinují se dokonce různé vzory šperků a jejich počet. Vrstvení je možné u náramků, prstenů, ale i u náhrdelníků. Originálně vypadají kontrasty žlutého, bílého a růžového zlata.

Vintage šperky

Vintage styl je zárukou nadčasového designu a vy se můžete spolehnout, že tyto druhy šperků nevyjdou z módy ani v příštích letech. Nové trendy vintage stylu jsou zaznamenány například u snubních a zásnubních prstenů. Své partnerky uhranete například vintage diamantovým zásnubním prstenem nebo zlatým proplétaným náhrdelníkem s diamanty a smaragdy.

Šperky z růžového zlata

Růžové zlato se zařadilo mezi nejvyhledávanější módní trendy. Objevuje se nejen na hodinkách, ale i na špercích. Náramky, prsteny a náhrdelníky s růžovým zlatem mají jemný půvab a vypadají romanticky, pokud se spojí do různých motivů. Využívané vzory šperků jsou nadčasové a nevyjdou nikdy z módy.

Halo šperkařský styl

Šperky ve stylu „halo“ – svatozář – jsou hlavně zásnubní prsteny, kde je centrální drahokam obklopený kruhem z menších drahokamů. Tento efekt je podobný svatozáři. Kromě prstenů k zásnubám se tento styl objevuje u náhrdelníků a náušnic. Výhodou je, že šperky vypadají skutečně noblesně.