Co dnes frčí a je trendy u zimních čepic pro ženy 2/2

magazinzeny.cz

Ušanka

Ušanky mají moderní styl a pěkné vzory. Snadno se zkombinují s ostatním zimním oblečením. Výhodou je, že jsou maximálně chráněny uši. Ozdobou jsou například bambule. Vnitřek čepice se řeší například zateplením dlouhovlasým fleecem. Na výběr jsou různé barvy – modré, šedé, růžové, tyrkysové atd.

Ručně pletené čepice

Ani v dnešní době nezůstávají pozadu ruční práce. Pletená čepice vypadá originálně a nabízí spoustu provedení. Plastické úplety jsou velice pružné a dávají tak možnost se přizpůsobit mnohým velikostem hlav. Vybraný vzorek a vlna rozhoduje o tom, jak bude čepice hřát.

Vzorovaná čepice

Vzorované tenké pletené čepice se příjemně nosí, vypadají velice moderně a mají univerzální velikost, což je velkou výhodou. Čepice s úpravou EXP podléhá nejpřísnějším ekologickým standardům Bluedesign. Čepice ze stoprocentní merino vlny jsou jemné, neškrábající a hřejivé, i když navlhnou.

Retro čepice

Retro čepice v moderním provedení mají známý retro styl, ale moderní materiály. Čepice z vlněného úpletu s Nanotech úpravou vynikají vodoodpudivostí a odolností vůči nečistotám a olejnatým kapalinám.