Co dnes frčí a je trendy – zimní boty pro ženy 1/2

magazinzeny.cz

Sportovní kozačky

Sportovní kozačky na nízké platformě vypadají jednoduše, ale i tak velmi zaujmou. Nazouvání je snadné díky bočnímu zipu. Obuv zhotovena s technologií Rieker-TEX se vyznačuje vysokou voděodolností. V obuvi se budete cítit zcela komfortně i během dlouhého stání nebo sezení.

Kozačky s beránkem

Od kozaček se požaduje hlavně pohodlné nošení a dostatečné zahřátí nohou v zimním čase. Mezi kozačkami jsou oblíbené druhy, které mají místo podšívky vloženého pravého beránka. Beránek je velmi příjemný na dotyk a zajišťuje maximální hřejivost. Podešev z pevného bytelného materiálu navíc zajišťuje izolaci od studeného povrchu.

Kožené farmářky

Vysoké zimní kožené farmery se šněrováním jsou výhodné, protože právě pomocí šněrování můžete botu více utáhnout například na lýtku. Pohodlné obouvání zajišťuje zip po celé délce z boční strany. Nízký čtvercový podpatek je bytelný, tudíž se postará o komfort během užívání,

Semišové kozačky

Kožené semišové kozačky se do módy dostaly již dost dávno, ale přesto se jejich obliba nijak nesnížila. Dnes mají sportovně elegantní provedení a výhodou je, že se hodí pro každodenní nošení. Neobvyklé vzory na kozačkách dávají kozačkách šmrnc, stejně jako ozdobení pomocí pásků s nastavitelnou velikostí.