Co nesmí chybět v letním botníku

magazinzeny.cz

Léto je jistě nejoblíbenějším obdobím roku. Dlouhé měsíce se těšíme na procházky přírodou, posedávání v letních kavárnách, koupání v moři, obdivování historických památek a další zajímavé aktivity. Většina žen si také představuje, co bude mít na sobě, jaké šaty a boty je třeba pořídit, aby celkový dojem byl neodolatelný.

Nejdůležitějším doplňkem jsou samozřejmě boty, na nich záleží, jak se žena bude cítit a zda se za ní budou muži na ulici zálibně ohlížet. Zároveň je třeba dbát na to, aby boty byly pohodlné a hodily se ke konkrétnímu účelu. Z toho důvodu by měl letní botník obsahovat několik párů typově odlišných bot.

Na dlouhé chození po městě i v přírodě jsou nejlepší sportovní sandály ve spojení s kraťasy nebo krátkou sukní. Jejich využití je opravdu všestranné, nohy se neunaví ani po celodenním nošení. Na společenský pohyb po městě jako jsou nákupy, návštěvy kulturních akcí, káva s kamarádkou jsou nezbytným doplňkem letní sandály v různých variantách – bez podpatku, platformy či elegantní střevíčky z pásků. Fantazii se meze nekladou, z nabídky je možné vybrat cokoli – zvířecí vzory, řetízek na podpatku, pásky kolem kotníku, metalické barvy.

V chladnějších dnech nebo k určitému typu oblečení se hodí oblíbené pohodlné balerínky, které se vyrábějí z různých materiálů (látka, kůže, plast) a v různých barvách a vzorech. Bílé si může vzít i nevěsta, pastelové s mašličkou doladí květované letní šaty, akční ženy zvolí sportovnější design. Hitem letošního léta jsou také letní kozačky se šortkami nebo s rozevlátou maxisukní. Jsou vyrobeny z kvalitní kůže s perforováním nebo s nýty či třásněmi, mohou být nízké nad kotník nebo vysoké (podobné těm, které se nosí ke koním) v barvách léta. Ani déšť nemusí zaskočit ženu, která chce být stále in, neboť v módě jsou i gumové holínky.

V letošní nabídce dámské obuvi si svou letní kolekci vybere každá žena – romantická něžná květinka, sportovkyně, cílevědomá manažerka i reprezentativní manželka.

Placený reklamní článek