Co prozradí vaše oblíbená barva o tom, jaká jste v posteli

magazinzeny.cz

Krásné barvy jsou všude kolem nás a většina lidí se jimi dokonce řídí. Jen velmi složitě bychom hledali někoho, kdo nemá svou oblíbenou barvu. Takovýchto lidí je skutečně minimum a rozhodně na oblíbenosti určitého odstínu není nic špatného.

Naopak konkrétní barva o vás může leccos prozradit, a to včetně těch nejintimnějších momentů ve vašem chování. Milostné touhy máme každý jiné a barevné spektrum o nich ledacos může říct. Co tedy prozradí vaše oblíbená barva o tom, jaká jste v posteli?

Ďábelsky svůdná rudá

Pokud milujete rudou barvu, tak budete nejspíš v postelových hrátkách přebornice a budete neskutečně divoká a nespoutaná. Jestliže milujete rudou, tak zřejmě v posteli vyzkoušíte všechno možné, co by vám mohlo přinést slast. Užívat si budete chtít všude a za jakýchkoli okolností.

Růžová jako zdroj romantiky

Jestliže si hovíte spíše v růžové, pak se jedná o barvu nezkušených mladých slečen, které jsou v sexu poměrně ostýchavé a bojí se všeho nového. Experimenty v milostné oblasti jsou pro takovéto ženy spíše výjimkou a jejich sexuální svět je tak představován spíše romanticky.

Oranžová dráždí fantazii

Pokud máte v oblibě oranžovou, tak určitě nebude v posteli žádnou nudnou dámou. Umíte být sdílná a i ty největší intimnosti dokážete říct klidně nahlas. Své vášně byste ale měla poněkud krotit, jelikož výsledkem mohou být nepříjemné zranění nehtů anebo zubů. Váš partner by pro toto chování už pochopení mít nemusel a mohlo by to vést k nepříjemnostem ve vztahu.

Drsná černá

Černá dáma se v posteli s ničím a nikým nemazlí. Naopak vytváří iluzi poměrně náročných hrátek bez jakéhokoli slitování. Milenec takovéto dámy se nudit v posteli nebude, nicméně možná časem zjistí, že je již všechno za hranicí hezkého milování a příjemných chvilek v posteli.