Co už vědí nevěsty v zahraničí a Vy možná ještě ne?

magazinzeny.cz

Praha není oblíbenou destinací jen pro „obyčejné turisty“, ale také místem oblíbeným mezi nastávajícími novomanžely. Své svatební hostiny zde pořádají i zahraniční páry (dokonce i z Asie! ). Není se čemu divit, malebné prostředí stověžaté Prahy je dobrým základem pro svatbu jako z pohádky. Takovou, o které jste možná snila i Vy.

Svatba jako z pohádky

Tak proč si tento sen nesplnit, když už máte tu výhodu, že do pohádkového prostředí nemusíte cestovat přes půl Evropy či dokonce světa, ale maximálně několik desítek či málo stovek kilometrů. Do hlavního města za Vámi určitě rádi přijedou i Vaši známí, budoucí svatební hosté, pro které může být svatba v Praze příjemným zpestřením, na které se nezapomíná.

Představte si svatební hostinu v historické části Prahy, na levém břehu Vltavy, někde uprostřed mezi Pražským hradem, Petřínem a Kampou – třeba v hotelu Appiaresidence Prague na Malé straně. Přes řeku by se tyčily věže Týnského chrámu a Staroměstské mostecké věže, coby kamenem dohodil je to odsud na Karlův most i k Rudolfinu. No není to krásná představa?

Hotel, kde se Vaši hosté budou cítit jako v bavlnce

Samotný hotel, který má v nabídce pořádání svatebních hostin, disponuje 21 nadstandardně a vkusně vybavenými a apartmány a pokoji. Pokud tedy chystáte svatební hostinu do 50 hostů, je tento hotel pojmout všechny účastníky Vaší svatební hostiny. Postaráno o ně bude na jedničku, všechny pokoje totiž disponují vlastní kuchyňkou, WI-FI připojením a kosmetikou na přírodní bázi ECO BOUTIQUE s extrakty z aloe vera a zeleného čaje.

Praha nabízí i „před-svatební“ vyžití

Další výhodou pořádání svatby v Praze je kulturní vyžití, které si budou moci dopřát Vaši svatební hosté i Vy sama. Praha nabízí několik podniků, které pořádají dámské rozlučky se svobodou, pokud budete mít chuť a čas, můžete během dne navštívit některé významné památky, či vyrazit za nákupy do některého z nákupních center (Palladium, Chodov, Flora, Černý most, Nové Butovice apod.)

Ideální poloha, pokud se chystáte na svatební cestu do zahraničí

A ještě jedna výhoda na závěr. Pokud se chystáte na svatební cestu do zahraničí, budete to mít, pokud budete pořádat svatbu v Praze a ne svém rodném městě, jen kousek na letiště 🙂

Placený reklamní článek