Dětské sny

magazinzeny.cz

Máte syna, nebo dceru a záleží vám na tom, po čem touží, co prožívají a jak je jejich duše naladěna a spokojena? Pokud odpovídáte ano, tak vězte, že jedním z klíčů k tomu, jak toto pochopit, jsou dětské sny.

Pojem dětský sen můžeme chápat dvojím způsobem. Tím prvním jsou sny, které se dětem zdají v noci. Je potřeba si uvědomit, že sny se zdají každému – dětem i dospělým. Ovšem ne každý si je pamatuje. Pokud si vaše dítě nepamatuje sny, tak je to ukazatel toho, že něco ve svěm podvědomí potlačuje. Navíc sny jsou důležitým odrazem dětských pocitů a prožitků skutečného a reálného života!

Pokud tedy chcete porozumět tomu, co se ve vašem dítěti odehrává, tak s ním musíte hodně komunikovat a musíte mít k sobě důvěru. Jen tak vám totiž svoje sny prozradí. A pokud se dozvíte, co se vaší holčičce, nebo synkovi zdálo, tak se můžete zamyslet nad významem a symbolikou takového snu. K tomu vám dobře poslouží snář online! Tam zjistíte základní význam snu a již se sami můžete zamyslet nad tím, jaké to má souvislosti!

A nyní se dostáváme k druhému tématů dětských snů a snění. Význam snu v tomto smyslu jsou vlastně dětská přání toho, po čem jejich dušička touží. Může se jednat o hračky, ale také o více rodičovské lásky a domácí pohody.

Ať se jedná o jakýkoliv z těchto snů, tak v obou případech můžete k pohodě a harmonii dítěte hodně přispět. Myslete tedy na to!