Dětský svět zlepší kontaktní čočky

magazinzeny.cz

Milé dámy, jistě si sami vzpomínáte na to, jak někteří spolužáci a spolužačky byli terčem posměchu během vyučování. Zejména na základní škole byly a stále jsou hlavním zdrojem posmívání nejenom různé komická jména a příjmení, ale zejména vzhled dítěte.

Mezi nejčastějšími cíli posměchu můžeme zařadit i brýle. Každé dítě nemá to štěstí, že by mělo zdravý zrak a pokud rodiče chtějí, aby dobře studovalo, musí tento nedostatek odhalit. Následuje návštěva očního lékaře, předepsání dioptrických brýlí a jejich nákup. Jenže právě při výběru rodiče často přehlížejí, že již na základní škole se v dnešní době hodně dbá na to, jak jsou děti oblékané a zda jdou ruku v ruce s módními trendy. Ačkoliv si dnes můžou rodiče vybrat různé brýle, tak mnohem zajímavější, komfortnější a hlavně zábavnější jsou kontaktní čočky.

Dnes již dávno neplatí, že se čočky opotřebují za pár dnů, ale v nabídce jsou i pro delší použití. Je rozdíl, zda máte čočky jednodenní nebo dvoutýdenní či dokonce měsíční! Současné materiály jsou na takové úrovni, že jsou čočky ošetřeny proti řezání nebo pálení. Samozřejmě stále platí, že se to musí vyzkoušet! A to zejména u dětí! Ovšem výsledek pak může stát za to!

Zejména děti totiž ocení různorodost nabídky kontaktních čoček. Z nepříjemné povinnosti se tak může stát neskutečná zábava. V nabídce najdete například tónovací čočky nebo crazy čočky. Díky němu se oči promění doslova lusknutím prstu. I zde totiž platí, že děti nejvíce ve svém životě ocení, když si můžou hrát. A není to jen u neustále opakovaného přísloví „škola hrou“. Uvidíte, že i v případě zhoršeného zraku bude váš milovaný potomek nosit radši zábavné a barevně laděné kontaktní čočky, než nudné a stále stejné brýle!

Navíc se nemusíte bát ani jejich údržby, protože na kontaktní čočky je dnes vyvinuto mnoho roztoků, pouzder a dalších doplňků. Nakonec se tedy může zdravotní handicap přetavit v aspoň trochu zajímavý doplněk pro život! A nejen dětí, ale i dospěláků!