Dopřejte vašim dětem bydlení v čistém a klidném prostředí Čakovického parku

magazinzeny.cz

Mnoho zájemců o bydlení a hlavně rodin s dětmi řeší dilema. Chtějí nebo potřebují si pořídit bydlení v Praze, ale současně touží po čistém vzduchu a přírodě. Zároveň nechtějí bydlet v rodinném domě, ať již z jakéhokoliv důvodu. Nejen kvůli dětem touží po sportovním vyžití, procházkách v zeleni a zajištěné dopravě. Alternativ k těmto představám není mnoho.

Možným řešením výše uvedeného problému jsou developerské projekty zaměřené na přilehlé lokality k hlavnímu městu. Právě mezi ně se řadí špičkový projekt Čakovického parku. Bydlení v Čakovickém parku splňuje všechny požadavky na moderní byty v Praze a zároveň v zeleni.

Z Čakovického parku se do centra Prahy dostanete do třiceti minut. Není rozdíl v tom, zda pojedete autem nebo městskou hromadnou dopravou. Z lokality zajišťuje dopravu několik linek MHD, které vás dopraví na zastávky metra Letňany a Vysočanská. Bydlení u Prahy neznamená, že byste byli odříznuti od obchodů a zábavy. V dosahu projektu Čakovický park jsou hypermarket Globus a OC Letňany. Pro děti jsou zde dvě mateřské školky, základní a umělecká škola. Také gymnázium a Střední odborné učiliště. O volný čas a zábavu je též velmi dobře postaráno. Nachází se zde nebo blízkém okolí welness centrum, aquapark, venkovní koupaliště, tenisové kurty a další sportovní aktivity. Lékařské zajíštění je samozřejmostí.

Obrovskou výhodou je i to, že bytové domy jsou zasazeny do zeleně a přiléhají k parku, který je plný stezek s jezírky a loukami. Byty jsou navíc prostorné a s dostatkem úložných prostor. Na projektu spolupracovali vynikající architekti a designéři.

Moderní byty v Praze obklopené klidem a zelení – to je nové bydlení v Čakovickém parku. Neváhejte a vyberte si některý byt z této jedinečné nabídky. Zájemců je mnoho a počet bytů je omezený!

Placený reklamní článek