Fantastické dárky pro děti – domeček pro panenky a odrážedlo

magazinzeny.cz

Jaro klepe na dveře a čeká nás nejenom práce na zahradě, ale i různé úpravy domu a bytu. Samozřejmě také výlety a procházky. Pokud máte malé děti, tak jsou všechny předchozí aktivity poněkud komplikovanější. Děti je totiž nutné něčím zabavit. Jak doma, tak venku. Naštěstí pro vás máme řešení!

Pro holčičky pořiďte domeček pro panenky
Dětský domeček nabízí kouzelné vyžití vaší holčičky. Vyrábí a prodává se v různých variantách. Můžete si vybrat několikapodlažní domeček, domeček s balkonem nebo nákupní centrum. Kombinace hry s panenkami a jejich domečkem je kreativní a vytváří pro malé děti opravdové kouzlo domova. Vy toho navíc můžete plně využít! Při jakýchkoliv domácích pracích, úklidu nebo rekonstrukcích si děti můžou souběžně hrát na to, co dělá maminka nebo tatínek. Další velkou výhodou je, že se domečky pro panenky vyrábí také přístupné pro hru ze všech stran. Děti tak nejsou nijak omezovány prostorem v dětském pokojíčku nebo místě, kde si hrají.

Samozřejmě, že nemusí zůstat pouze u hraní. Děti velmi rády pomáhají dospělákům i v reálných činnostech. Zkuste je do vašich činností skutečně zapojit. Budou mít z toho radost a také pro vás to bude zábava a zpestření povinností. Nemusí to trvat nijak dlouho. Děti si vaše práce vlastnoručně vyzkouší a pak si můžou jít zase hrát k domečku pro panenky.

Procházky zpestří odrážedlo
Pouhé chození bez jakékoliv další aktivity je pro děti nudné. Tuto monotónnost potřebují něčím oživit. Řešením může být odrážedlo, které je vhodné pro holčičky i chlapečky. Odrážedla se prodávají v různých designových a barevných variacích. Dětem můžete pořídit zebru, motorku nebo autíčko. Zakoupením odrážedla získáte „dvě mouchy jednou ranou“. Pro děti to je legrace a navíc můžou absolvovat delší procházku. Díky odrážedlu nebudou tolik unavené.

Pokud chcete myslet ekonomicky nebo máte dvě malé děti s určitým věkovým rozpětím, pořiďte si odrážedla, která „rostou“ s dítětem. Otočením rámu je možné odrážedlo zvětšit nebo zmenšit. Na trhu jsou dokonce odrážedla, která lze změnit na tříkolku a naopak.

Placený reklamní článek.