Feng shuej vám změní život!

magazinzeny.cz

Říká se, že Feng shuej vám změní život. Kdo nezažil, neuvěří. Pokud jste se však již s Feng shuej setkali, ať už při zařizování kanceláře nebo bytu, nemůžete tvrdit nic jiného! Zařiďte si svůj dům či byt podle Feng shuej a nebojte se změn!

Feng shuej je staré čínské učení o vztahu člověka a prostoru, ve kterém se pohybuje. Pracuje s pěti prvky (kov, oheň, voda, dřevo, země), energií čchi a protikladnými silami jin a jang. Učení vychází z předpokladu, že každá část místnosti na základě rozdělení podle hlavních i vedlejších světových stran odpovídá jedné oblasti v životě člověka. A o tyto oblasti je třeba pečovat.

Nemůžeme se třeba divit, že se nám nedaří po finanční stránce, když v oblasti financí stojí věčně otevřený záchod, kterým si splachujeme veškeré příjmy. Nemůžeme se divit, že se nám nedaří ve vztazích, když v oblasti partnerství skladujeme nepotřebné harampádí nebo že jsme pořád nemocní, když máme v oblasti zdraví plesnivou stěnu.

Ale žádný strach! Podle Feng shuej můžete všechno napravit! Stačí jen vhodně přemístit předměty či nábytek ve vašem bytě nebo někdy stačí jen pořádně uklidit!

V dnešní době je Feng shuej velice oblíbeným učením, kterým se rádi lidé nechávají inspirovat při stavbě domů, zařizování kanceláří a podobně. Také s poradci Feng shuej se roztrhl pytel. Máte-li chuť nechat si poradit, obraťte se na odborníka anebo si kupte dobrou knihu. I svépomocí se vám ve vašem domově mohou podařit zázraky!

Pár rad a triků pro zkvalitnění života, zdraví a vztahů v každém bytě!

–        nenechávejte otevřené dveře od koupelny a toalety

–        zaklapujte záchodové prkýnko a nenechávejte záchod otevřený

–        zbavte se rozbitých věcí, jejich energie je nežádoucí

–        neskladujte doma hromady nepotřebných a nefunkčních věcí

–        do oblasti partnerství umístěte párové předměty, např. dva obrázky nebo dvě svíčky, podpoříte tím soudržnost partnerského vztahu

–        umístěte si postel tak, abyste viděli na dveře

–        neumísťujte zrcadla přímo proti vchodových dveřím ani proti oknům

–        vyvarujte se ostrých hran v prostoru