Grilováním do plavek – láska čtenářky

magazinzeny.cz

Příběh čtenářky, která se s námi podělila o to, jak se seznámila se svým manželem.

Už druhý měsíc pracoval Pepa v naší firmě, ale stále o něm nikdo nic nevěděl. Byl to fešák a vždy, když k nám přišel opravovat nějaký problém na počítači, tak jsem na něm mohla oči nechat. Jenže byl nesmělý a já nevěděla, jak na něj.

Naštěstí přišlo nádherné počasí a já se ho pokusila oslovit s tím, že mám na zahradě dva zahradní grily, ovšem ani s jedním jsem ještě negrilovala. A že bych potřebovala poradit, jak na to! Pepa se na mě chvíli udiveně díval, ale nakonec souhlasil, že jednoho dne v odpoledních hodinách dorazí a poradí mi. Možná se divíte, ale jsem obyčejná ženská, která se plynové bomby bojí a proto jsem gril ještě nepoužila. Jak se ukázala, obavy byly zcela zbytečné. Pepa si s tím poradil během několika minut a už se chystal na odchod. Naštěstí jsem byla připravená a nabidla jsem mu, ať zůstane na večeři. Objevila jsem totiž excelentní recepty na grilování a nerada jím sama. Sympaťák se se sice nechal dlouho prosit, ale nakonec zůstal. Na dobré jídlo utáhnete každého chlapa! Během přípravy dobrého jídla jsme povídali a povídali, až se začalo stmívat.

Navzdory pozdním večerním hodinám bylo stále horko a tak jsem mu navrhla, zda by se nechtěl osvěžit v bazénu, který jsem měla na zahradě. Jenže Pepovi se příliš nechtělo. Plavky neměl a styděl se. Naštěstí jsem ho přemluvila, že je přece tma a nemusí se ničeho bát. Takže nakonec jsme do bazénu vlezli a…..pokud čekáte nějaké lechtivé milostné dobrodružství, tak budete zklamáni. Tak daleko to nedošlo. Ale letmé dotyky nás sblížili natolik, že na mazlení a polibky jsme odvahu našli. A tím se začal náš vztah, který pokračoval svatbou a spokojeným manželským životem. Přes občasné neshody si stále myslím, že lépe jsem si vybrat nemohla!

Navíc od té doby tvrdím, že zahradní grily mají kouzelnou moc a nejlepší cesta k manželství vede přes společně strávené chvíle při grilování a noční koupeli.