Hnědý cukr ozdravuje a pomáhá pokožce!

magazinzeny.cz

Každou z nás, která chceme vypadat krásná a štíhlá, straší cukr jako jeden z nejnebezpečnějších produktů pro naší štíhlou linii. Jenže není cukr jako cukr! Společně se dnes podíváme na zoubek cukru hnědému.

Hnědý cukr totiž můžeme použít nejen k oslazení kávy, ale má příznivý vliv i na naší pokožku! Hnědý cukr se přidává do různých kosmetických přípravků, a pokud se zeptáte vaší kosmetičky, tak se zcela jistě dozvíte, že i ona ho ráda používá, i když třeba jen jako nějakou složku již hotového kosmetického přípravku. Můžeme ho využívat pro pleť na obličeji, pro kvalitu našich vlasů anebo pro pokožku celého těla.

Díky hnědému cukru se může vaše kůže zbavit toxických látek a díky tomu nejen ozdravět, ale také omladit. Můžeme ho proto použít i jako prevenci proti různým vyrážkám a pupínkům na naší kůži. Má výrazný hydratační účinek, proto je vhodnou volbou při suché pleti. A aby toho nebylo málo, hnědý cukr můžeme využít i jako prostředek, který čistí naší pleť od nečistot a tím vlastně předcházíme jejímu stárnutí a často nepříjemným vyrážkám způsobeným právě nedostatkem očisty pleti.

Obzvláště v dnešní době, kdy je vzduch plný různorodých látek, je čištění pleti základním faktorem ovlivňujícím stav naší pleti.