Horoskop na rok 2011 podle tarotových karet

Velikost textu: A A A

Horoskop na rok 2011 podle tarotových karet

Ilustrační foto

Berani

Silný a výrazný rok, ve kterém se budete snažit plně prosadit a získat přední pozice ve všech směrech. Hlavním tématem bude kariéra a dosažení společenského postavení, nebo uznání. Pokud chcete slavit úspěch, buďte hraví a nebojte se problémy řešit s úsměvem a s větší bezstarostností. Vyvarujte se zejména egoismu a sebestřednosti. Nedívejte se pohrdavě na druhé lidi, kteří nejsou ve vašich očích tak silní nebo úspěšní. Pozor si také dejte na zbrklost a potřebu šokovat okolí. Ze zdravotního pohledu je to dobrý rok na regeneraci a proto byste mohli věnovat více péče očistě celého organismu.

Býci

Přichází období hodné pozornosti. Býci jsou obvykle pragmatické znamení, ovšem vesmírné energie vás vyzývají k větší péči o duši a duchovní sféru. Za poslední roky jste získali mnoho znalostí z pozemského života a nastal tedy čas zaměřit svůj zrak také někam jinam. Případné výmluvy na množství přízemních povinností lze vyřešit poměrně snadno – opřete se o zkušenosti a neztrácejte dobrou náladu. Vyvarujte se zkostnatělosti a lpění na něčem, co je už dávno překonané. To platí jak v práci, tak ve vztazích. Zdravotní téma bude zejména udržet si dostatečné množství energie na změny, které vás i zemi čekají.

Nechte si zpracovat osobní horoskop od astrologa

ZOBRAZIT

Blíženci

Otvírá se nová etapa vašeho života. V roce 2010 jste uzavřeli jeden koloběh zkušeností a můžete „vyvětrat“. Otevřete okna dokořán a začněte s čistým štítem. Vhodný rok pro přijímání nových myšlenek a ideálů. Pokud uvažujete o změně práce nebo partnera, tak nejspíš právě v roce 2011 k tomu dojde. Zaměřte se na svoje priority a nebojte se je prosazovat hrdě a bez váhání. Jen tehdy se vám povede nastoupit novou etapu vašeho života tak, jak si přejete. V oblasti zdraví věnujte pozornost hlavně nervům a vnitřní vyrovnanosti, čehož můžete dosáhnout koncentračními cvičeními, jogou nebo tachi.

Raci

Velmi dobré období pro jakékoliv záležitosti založené na Lásce, citech a intuici. Proto se snažte zaměřit na život založený právě na těchto hodnotách. Naopak se vyhněte řešením založených na logice a materialismu. Význam rodiny a partnerských vztazích v dnešní složité době bude i nadále vzrůstat a pokud vztahy v těchto oblastech budete mít založené na vesmírné, nepodmíněné a všeobjímající Lásce, tak zde najdete oporu a radost. Pokud ale budete chtít někoho vlastnit a nedokážete se odpoutat od požitků, tak se připravte na krachy a neustálé vzdalování se od členů rodiny. Věnujte čas a pozornost zdravé výživě a vnitřní harmonii.

Lvi

Potenciál v oblasti hmoty a peněžních zisků se začíná otevírat. Pokud toužíte po hmotném zisku, nastal ten správný čas. Bohužel, jako přímá úměra spolu se vzrůstající chamtivostí by do pozadí ustupoval i duchovní vzestup. Musíte se rozhodnout, zda půjdete po cestě mamonu nebo se pokusíte zachytit stále zesilující celokosmickou transformaci v návaznosti na přicházející rok 2012 a takzvaný konec světa, který je ale ve skutečnosti symbolizován zásadní celosvětovou přeměnou. Pokud se rozhodnete kráčet cestou kariérismu a hmotných statků, tak se připravte s problémy kloubů a kostí, jakož i páteře – důsledek „ohýbání“ hřbetu pod nadvládou ega a útlakem Ducha!

Panny

Narazíte na zdánlivě neřešitelné problémy související s nutností říznout do živého. Jinými slovy již nemůžete dál balancovat na jedné noze ale musíte nastolit jasné a jednoznačné řešení vašeho dosavadního způsobu života. Nezapomíneje na to, že tzv. doomsday, tedy 21.12.2012 zvyšuje nároky na čistotu charakteru a správný způsob žití. A rok 2011 je jednou z posledních možností jak se na to připravit. Nebojte se postavit problémům a konejte hrdě a bez možnosti ustoupit. Neskloňte se pod nátlakem a křikem. Pečlivý přístup si v organismu zaslouží zejména tenké a tlusté střevo, které jsou s přibývajícími změnami v energetických polí čím dál více zanesené.

Váhy

Měli byste chytit šanci za pačesy a konečně jednat přímočaře. Pokud prokážete záměr a dostatek vůle, můžete získat zajímavé pracovní příležitosti nebo ocenění. Také oblast vztahů nabízí výrazné zlepšení, ovšem jen tehdy, když dokážete vnitřně zformulovat, co si od vztahu představujete a co vlastně v životě jako celku chcete. Pokud pro vás vztahy nejsou prioritou, tak se to nebojte přiznat a přijměte to na všech úrovních se všemi přínosy i důsledky. To samé platí i naopak. Pozor na migrény, prudké bolesti hlavy a nedostatečnou hybnost krční páteře.

Štíři

Uzavírá se jeden cyklus a v roce 2011 byste měli vyházet kostlivce ze skříní a zamést si před vlastním prahem. Uvědomte si, že o tomto roce pro Štíry platí alegorie – v roce 2011 spalte všechny nedořešené problémy na popel a v roce 2012 vstanete jako pták Fénix z popela. Proto je extrémně důležité, abyste nepodcenili přípravu na nový cyklus vašeho života a vyřešte si vše, co jste odkládali. Urovnejte mezilidské vztahy, odstraňte jakoukoliv zášť z vašeho nitra a ukažte všem lidem, že je máte rádi. V oblasti zdraví se zaměřte hlavně na očištění krve a také hodně pročištěte 1. a 2. čakru.

Střelci

Využijte tohoto roku pro dosažení rovnováhy a urovnání si všech myšlenek a pocity z několika posledních hektických let. Právě jasná mysl, cíl i názory jsou dobrým odrazovým můstkem pro další období života, které bude vyžadovat lidi se Srdcem na pravém místě a upřímným jednáním. Proto se nebojte šlápnout na „kuří oko“ všemu, co se vám zdá jako nedořešený problém. Ovšem možná překvapivě byste měli řešit tyto problémy s mírností. Ukažte všem, že cesta Lásky není prázdný pojem a člověk nemusí na vše používat násilí, křik a hrozby. Zaměřte se na plíce a průdušky, protože právě přes ně skrze příjem vzduchu přijímáme velké množství životodárné prány.

Kozorozi

Zmatek a nejistota může provázet vaše jednání a myšlenky celý tento rok. Připravte se na nutnost řešit partnerské záležitosti, které nemusí být ale na první pohled tak snadno řešitelné. Mlha, která se kolem vztahu může vznášet by se ale měla rozptýlit v případě, že dokážete poctivě jednat s partnerem a nenecháte se zviklat našeptáváním ega a takzvaných rádoby přátel. Ostatně přátelé by se měli letos vytříbit a máte šanci poznat, kdo je opravdovým přítelem, který vás podpoří a kdo pouze využívá vaší pomoci nebo postavení. Pozor na oblast žaludku a bederní páteře, které budou trpět vnitřními emocemi, které vytvoří vibrace stresu.

Vodnáři

Pozor na to, abyste nezůstali viset v pavučinách hmotných radovánek. Peníze, majetek a lpění na vztazích je něco, co vám není blízké a přesto se zdá, že tento rok budete mít více problémů souvisejících s těmito tématy. Je to důsledek zanedbávání rozvoje všech složek lidské osobnosti a proto byste se měli zaměřit na vyrovnání disharmonie ve vašem životě. Najděte souhru mezi povinnostmi, radostmi, nezávislostí, materiálním zabezpečením a cestou Ducha. Jen tak překonáte současné rychlé změny, které se začínají projevovat ve vašem životě. Nepodceňujte potřebu pohybu a investujte dostatek času do pohybu v přírodě.

Ryby

Hledáte vnitřní uspokojení a letošní rok vám nabízí cestu, jak toho dosáhnout. Kombinace práce a pomoci v dobrovolnických akcích, pomoci přírodě, potřebným a nemocným je přesně to, co může katapultovat vašeho Ducha to sfér a dimenzí přicházejících na zemi v těchto několika posledních letech. Věnujte dostatek času vnitřním cvičením a práci s energiemi, které vám pomůžou vyrovnat energii jin a jang v těle. Nesmíte zanedbávat pracovní povinnosti, protože budete podrobeni zkoušce, zda dokážete odolávat zvýšenýmu tlaku a novým pracovním výzvám. Zaměřte se na oči a nenechávejte je zbytečně dlouho vystavené elektrosmogu z monitorů a televizních obrazovek.

Vyložil astrolog, kartář a terapeut Pavel Hanzal
 

zdroj:
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: horoskop

Můžete si také přečíst

Rozhovory
Jaký bude rok 2011? O tom je rozhovor s astrology P.Hanzalem a V.Kuntošem pro magazín Topzine.cz

1. Jak vnímáš astrologii z hlediska své praxe? Co všechno ti dala, případně vzala?Vít Kuntoš: O astrologii někdy s nadsázkou…

Horoskopy
Rok 2011 očima astrologa

Co nám astrologie může poodhalit? Jak to bude v roce 2011 s krizí? Které konstelace jsou ve hře? A na co se byste se vlastně…

Horoskopy
Tarotový horoskop pro ženy na duben 2011

ObecněZaměřte se na vnitřní život. Harmonie v citech je klíčem ke spokojenosti. Snažte se předcházet změnám nálad a pocitu…

Horoskopy
Tarotový horoskop pro ženy na květen 2011

ObecněTéma financí a materiálních hodnot je na vzestupu. Můžete mít chuť něco vybudovat nebo vytvořit. Práce na zahrádce,…

Horoskopy
Tarotový horoskop pro ženy na červen 2011

ObecněSny a iluze můžou být příjemným únikem z reality, ale vám to teď rozhodně neprospívá. Více odhodlání a sebejistoty…

Horoskopy
Tarotový horoskop pro ženy na červenec 2011

ObecněVěci se výrazně dávají do pohybu. Ať chcete nebo ne, již nemůžete přešlapovat na místě. Projevte více rozhodnosti,…

Horoskopy
Horoskop pro ženy na srpen 2011

ObecněPřišel čas rozhodovat se srdcem a vnitřním přesvědčením. Přistupujte k životu otevřeně a bez kalkulací. Chladná logika…

Horoskopy
Horoskop pro ženy na září 2011

ObecněPoctivý přístup k životu se vyplatí. Nesnažte se cokoliv šolichat nebo odkládat, ale postavte se ke všemu čelem. Jen…

 
Vítejte Krása a móda Rodina a vztahy Zdraví Domov Společnost Vše
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY