Hubnutí do plavek

magazinzeny.cz

Zima je sice v plném proudu, ale zároveň je nejvyšší čas na to, abyste začali hubnout do plavek. Za týden ještě nikdo nezeštíhlel a teplé dny přijdou za několik měsíců.

Proto pokud se ptáte jak zhubnout, tak rada je již od nepaměti stále stejná. Nepomůžou vám žádné zázračné pilulky, vibrační přístroje, nebo plané sliby. Uvědomte si, že všude platí staré známé přísloví: „ když ptáčka lapají, dobře mu zpívají“! Pokud chcete zhubnout, musíte změnit celkový životní styl. Zvyšte pohyb, snižte lenošení. Začněte se stravovat pravidelně a jezte v malých dávkách. Vynechte tuky, sladkosti a vysoce kalorická jídla. Nepijte slazené nápoje. Zvyšte ve své stravě podíl zeleniny a ovoce.

Pokud se tím budete řídit, tak můžete v létě vyrazit třeba do Chorvatska. Dovolená Chorvatsko 2012 je dobrou volbou, protože zde najdeme solidní ceny, krásné a čisté moře. A navíc je Chorvatsko v dojezdové vzdálenosti. Například na Istrii se pohodlnou jízdou dostanete za necelých osm hodin! Do Zadaru počítejte s jízdou přes deset hodin, ale většinu cesty pojedete po dálnici.

Pokud byste chtěli jet do Chorvatska pohodlněji a hlavně rychleji, můžete využít služeb leteckých společností. Téměř každý týden narazíte na levné letenky, které jsou cenově výrazně příznivější než standardní ceny. Volba je jenom na Vás!