Jak jsem lepila samolepky na zeď

magazinzeny.cz

Do našeho nového bytu jsem se rozhodla vyzdobit stěny obrázky. Zvolila jsem samolepky, což je mnohem modernější materiál, než klasické tapety. Zakoupila jsem je na www.samolepkynazed.cz .

Ze samolepek jsem měla obrovskou radost, protože doma chovám kočky a moc se mi líbily. Moje dekorace do bytu totiž obsahuje motiv kočiček. Vzhledem k tomu, že jsem byla aktuálně bez partnera, musela jsem se s nalepením vypořádat bez pomoci mužské ruky.

Naštěstí se jednalo o samolepící tapety na zeď, takže jsem nemusela řešit tolik neoblíbené natírání stěny a tapety lepidlem. Protože návod doporučuje lepení samolepky nejméně ve dvou lidech, tak jsem si zavolala na pomoc kamarádku. Připravily jsme si tužku, nůžky, hadřík na vyhlazování a izolepu. Byly jsme velmi překvapené, jak nám šla práce od ruky. Přestože jsme jednu část samolepky do interiéru bytu nalepily špatně, tak nebyl nejmenší problém ji odlepit a znovu nalepit na správné místo. Při této příležitosti jsem si vzpomněla na to, jak jsem před dvaceti lety tapetovala předchozí byt. Tenkrát jsem hodně tapet zničila právě při jejich strhávání ze zdi. Jako nepříjemný bonus jsem tehdy ještě šlápla do kýble s lepidlem….A to nemluvím ani o tom, že práce s vyhlazováním bublin byly oproti předchozím zkušenostem velmi snadné.

Když jsme práci dokončily, tak kamarádka konstatovala, že si samolepící dekorace na zeď také koupí. Byly jsme zvědavé, jak na novou stěnu s kočičím motivem budou reagovat kočky, které jsem doposud měla zavřené v jiném pokoji. Nejprve se velkých černých koček na červeném pozadí trochu bály a chodily podél protější stěny v bezpečné vzdálenosti krapet naježené. Bylo zábavné je pozorovat. Ovšem do večera si na samolepku zvykly a během času se obývák stal jejich nejoblíbenějším místem v bytě.
“Vyberte si i Vy své samolepky na zeď na www.SAMOLEPKYnaZED.cz

Placený reklamní článek