Jak na gelové nehty

magazinzeny.cz

Gelové nehty jsou krásnou ozdobou, která dovede vzhled vašich rukou k dokonalosti. Pro jejich aplikaci můžete navštívit nehtové studio nebo to můžete vyzkoušet z pohodlí domova. Právě pro tento účel vám přinášíme základní rady pro modeláž nehtů.

1. Nehet je potřeba zbavit nečistot a mastnoty pomocí čističe a papírového polštářku. Dále je nutné jemně odsunout kůžičku nehtu a nehet zbavit jemným zbroušením lesku.

2. Vyberete si tip a ten nalepíte na nehet. Tip musí přesně lícovat s nehtem. Lepení provádíte tak, že nejdříve nanesete na tip lepidlo po celé ploše a kolmo pomalu přiložíte. Lepidlo nesmí přetékat! Tip za pomoci gilotiny zkrátíte podle vašich představ a pilníkem upravíte.

3. Nehet očistíte čističem a na místo, kde není nalepený tip, aplikujete Primer a necháte vytvrdit v UV lampě. Tvrzení trvá 30 vteřin.

4. Nyní nanesete vrstvu gelu Glass a prst po prstu vytvrdíte v UV lampě. Tvrzení trvá dvě až čtyři minuty. Gel Glass neaplikujte na kůžičku!

5. Na řadu přichází gel Pink, který se nanáší na střed nehtu a rozetře se k okrajům. Vytvrdíte prst po prstu v UV lampě a pak dáte obě ruce na dvě minuty do UV lampy. Následně nehty otřete v odstraňovači výpotků. Nyní nehty můžete sjednotit do tvaru, jaký si představujete.

6. Nanesete tenkou vrstvu gelu Glass a vytvrdíte v UV lampě. Na úplná závěr otřete odstraňovačem výpotků z gelu.

Pokud se rozhodnete pro domácí modeláž, tak byste si měly uvědomit, že základem je kvalitní uv gel na nehty. Dále budete potřebovat trpělivý a pečlivý přístup. Určitě není od věci nejprve navštívit nehtové studio a okouknout, jak to dělají profesionálové. Dobrým řešením jsou také různé kurzy a semináře na toto téma. Uvědomte si, že chybnou modelací nehtů si můžete poškodit zdraví a proto výše uvedené rady berte pouze jako orientační. Jestliže jste si jisté, pak se můžete podívat na startovací sady na gelové nehty, vybrat si a pustit se do práce!

Placený reklamní článek